Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kapitanowie i trenerzy po meczu Trefla ze Skrą

Kapitanowie i trenerzy po meczu Trefla ze Skrą

fot. archiwum

Siatkarze z Gdańska dalej nie przełamali złej passy. Lotos Trefl Gdańsk przegrał ze Skrą Bełchatów 0:3. - Solidnie przygotowaliśmy się do tego spotkania - mówił po meczu trener Jacek Nawrocki. - Mimo porażki zagraliśmy dobre spotkanie - stwierdził Dariusz Luks.

Od początku spotkania obie drużyny grały punkt za punkt, lecz w końcówkach lepsi okazywali się bełchatowianie. Jak przyznał Grzegorz Łomacz, kapitan Lotosu Trefla Gdańsk, zespół nie zamierza się poddawać. – Po raz kolejny w tym sezonie doznaliśmy porażki, ale będziemy walczyć dalej – zapewnił Grzegorz Łomacz. Mimo wygrania 3:0, Skra Bełchatów musiała się namęczyć, aby zdobyć upragnione trzy punkty. Jak przyznali bełchatowianie, do meczu podeszli skoncentrowani i solidnie przygotowani. – Cieszymy się z odniesionego zwycięstwa. Pomimo wyniku 3:0, było to dla nas ciężkie spotkanie. Przygotowywaliśmy się do spotkania solidnie. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Lotos nie będzie łatwym przeciwnikiem – powiedział kapitan Skry Bełchatów, Mariusz Wlazły.

Zadowolony z postawy swoich podopiecznych mimo porażki był trener Lotosu Trefla Gdańsk Dariusz Luks, jednak podobnie jak w poprzednim meczu z Asseco Resovią Rzeszów, nie udało się wyeliminować prostych błędów. – Mimo porażki uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie, ale znów popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów – stwierdził Dariusz Luks. W ataku gdańszczanie zaprezentowali się lepiej niż bełchatowianie, ale przegrali za to w bloku, co jak na razie pozostaje ich piętą Achillesową. – W ataku osiągnęliśmy lepszy wynik procentowy niż Skra, ale przegraliśmy w bloku. Przez błędy i nieporozumienia znowu nie zwiększyliśmy swojej zdobyczy punktowej – zakończył Dariusz Luks. Bełchatowianie lepiej zaprezentowali się w bloku i obronie, co pozwoliło im wygrać. – Myślę, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Zagraliśmy dobrze w bloku i obronie, co zdecydowało o naszym zwycięstwie. Ostatni okres obfitował w dużą ilość gier, więc mieliśmy mało czasu na przeprowadzenie treningów, ale solidnie przygotowywaliśmy się do tego spotkania – dodał trener Skry Bełchatów Jacek Nawrocki.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved