Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Maj: Wszystko jest w naszych rękach

Paulina Maj: Wszystko jest w naszych rękach

fot. archiwum

Drużyna Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna po ostatnich dwóch meczach ligowych, w których siatkarki z Małopolski zainkasowały komplet punktów, może spokojnie skoncentrować się na rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Paulina Maj zaprzeczyła jakoby to zwycięstwo było jedynie wynikiem fatalnej postawy łodzianek. – Nie można powiedzieć, że ono przyszło łatwo, Łódź walczyła. Nasza konsekwencja i postawienie ich pod ścianą sprawiły, że to spotkanie zakończyło się w trzech setach. Taki był efekt naszej dobrej gry.

Od meczu z rewelacyjnym PTPS Piła minęło już trochę czasu, a nadal nie milkną echa tej dotkliwej dla Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna przegranej. Zapytaliśmy libero przyjezdnych o przyczyny tej porażki. – W meczu z Piłą popełniłyśmy zbyt dużą, niedopuszczalną ilość błędów i dlatego ten mecz zakończył się takim wynikiem. Ale nasza gra wygląda coraz lepiej, cieszy to, że robimy postępy, popełniamy coraz mniej błędów i to lepiej wróży na przyszłość.

Drużyna Bogdana Serwińskiego w Lidze Mistrzyń nie spisuje się najlepiej, mając na koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Paulina Maj nie przekreślałaby jednak szans wicemistrzyń Polski na wyjście z grupy. – Teraz mamy na rozkładzie Belgrad we wtorek. Musimy tam wygrać za trzy punkty. Wtedy postawić wszystko na jedną kartę i zwyciężyć także w Moskwie. Wierzę, że jest to do zrealizowania, dlatego że Lokomotiw Baku wygrał z Dynamem Moskwa, pokazał, że jest to możliwe. Dziewczyny z Belgradu przegrały, choć walczyły. My też ugrałyśmy dwa sety na terytorium przeciwnika. Uważam, że wszystko jest w naszych rękach, pytanie tylko, czy po to sięgniemy, czy nie.„Mineralne” następny mecz ligowy rozegrają dopiero za dwa tygodnie, do tego czasu rozgrywając dwa ostatnie grupowe pojedynki w Lidze Mistrzyń. – Mecz z Białymstokiem jest przełożony z racji tego, że gramy mecz w Moskwie, a pojedynek z Crveną Zvezdą Belgrad jest we wtorek. Chciałyśmy mieć chociaż ten tydzień czasu na przygotowanie na mecz z Dynamem Moskwa, dlatego na nim właśnie będziemy się koncentrować – zakończyła Paulina Maj.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved