Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Chiny: Szybki mecz w Kantonie

Chiny: Szybki mecz w Kantonie

fot. Mirosław Stroński

Niewiele ponad godzinę zajęło zawodniczkom Evergrande pokonanie rywalek w 7. kolejce ligi chińskiej. W trzysetowym meczu Katarzyna Skowrońska-Dolata zdobyła 26 punktów i była najskuteczniejszą zawodniczką tego spotkania.

Podobnie jak w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami, również i dzisiaj zawodniczki Kemen Ind. Army nie potrafiły skutecznie przeciwstawić się podopiecznym Lang Ping i spotkanie zakończyło się po trzech krótkich setach. Poziom gry, jaki dzielił obie drużyny, widoczny był zwłaszcza w premierowej odsłonie, którą drużyna z Kantonu wygrała do 9. W najbliższy wtorek Evergrande czeka mecz rewanżowy z ekipą ECE Jiangsu, z którą w pierwszej fazie rundy zasadniczej przegrała po pięciu zaciętych setach.

Katarzyna Skowrońska-Dolata rozegrała całe spotkanie i atakując z 65% skutecznością zdobyła w tym elemencie 22 punkty. Kolejne dwa „oczka” zapisała na swoim koncie, blokując akcję przeciwniczek. Dwukrotnie punktowała także w polu zagrywki. Drugą najskuteczniejszą zawodniczką tego spotkania była Carolina Costagrande, która zakończyła mecz z wynikiem 17 „oczek”.

Evergrande Kanton – Kemen Ind. Army 3:0
(25:9, 25:17, 25:19)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved