Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Aleksandra Pasznik na celowniku spartanek

Aleksandra Pasznik na celowniku spartanek

fot. Włodzimierz Wroński

Niewykluczone, że w Warszawie dojdzie do długo zapowiadanych wzmocnień siatkarek pierwszoligowej Sparty. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, bliska podpisania porozumienia ze stołecznym klubem jest Aleksandra Pasznik.

Drużynie z Warszawy nie wiedzie się w tym sezonie w rozgrywkach I ligi kobiet. Zespół Marka Hertela w dotychczasowych dziewięciu spotkaniach nie odniósł jeszcze zwycięstwa, mając na koncie wygrany tylko jeden set. Szkoleniowiec spartanek już po pierwszych meczach nie ukrywał, że dla jego drużyny najważniejsze mecze będą w marcu, a zespół koniecznie potrzebuje wzmocnień.
Już w listopadzie pisaliśmy o prowadzonych rozmowach z Małgorzatą Cieślą, którą początkowo miała być zawodniczką Siódemki Legionovii. Mimo że atakująca wyraźnie zaprzeczyła naszym doniesieniom, wiemy iż klub z Warszawy wciąż jest żywo zainteresowany tą zawodniczką.

Od kilkunastu dni ze spartankami trenuje Katarzyna Wysocka, trzydziestotrzyletnia środkowa, która ma za sobą występy w ekstraklasie. Przed tygodniem w rozmowie ze Strefą Siatkówki Marek Hertel informował, że zawodniczka po przerwie dopiero co wznowiła treningi i prowadzona jest według specjalnego planu. Okazuje się, że na celowniku władz klubu znajduje się jeszcze inna siatkarka. Jak udało nam się dowiedzieć, bliska wypożyczenia z Chemika jest Aleksandra Pasznik, która po przejściu do Polic Agnieszki Rabki najprawdopodobniej straciłaby szansę na grę. Dwudziestoletnia rozgrywająca ustaliła już wstępne warunki umowy i bardzo możliwe, że kontrakt podpisze w najbliższych dniach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved