Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejne wzmocnienie Chemika Police

Kolejne wzmocnienie Chemika Police

fot. archiwum

Niedawno pojawiła się informacja, iż Chemik Police zakontraktował nową rozgrywającą, Agnieszkę Rabkę. To jednak nie koniec wzmocnień drużyny, bowiem dziś z ekipą Mariusza Wiktorowicza umowę parafowała serbska środkowa, Vesna Jovanović.

Vesna Jovanović pomyślnie przeszła testy w Chemiku Police i dziś złożyła podpis pod kontraktem. Dopełnione zostały również wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem zawodniczki do rozgrywek ligowych, a to oznacza, że już jutro będzie mogła zadebiutować w trakcie spotkania z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. – Vesna udowodniła podczas pobytu w Policach, że jest bardzo dobrą siatkarką. Idealnie odpowiada kryteriom, jakie postawiliśmy podczas poszukiwania zawodniczki na pozycję środkowej, po kontuzji jakiej nabawiła się Dominika Sobolska – mówił Mariusz Wiktorowicz, szkoleniowiec Chemika Police. – Jest szybka, dobra technicznie i doskonale pasuje do naszej koncepcji gry – dodał.

Urodzona 27 października 1983 roku serbska środkowa w ubiegłym sezonie reprezentowała barwy czeskiego VK Modřanská Prostějov. Vesna Jovanovic ma na swoim koncie m.in. Mistrzostwo Serbii i Puchar Serbii zdobyty w 2007 roku. W 2008 roku została MVP i najlepiej punktującą zawodniczką Pucharu CEV.

To jednak nie koniec transferowych wieści z Polic. Także dziś, za porozumieniem stron, został rozwiązany kontrakt Alicji Malinowskiej, która tym samym stała się wolną zawodniczką i może poszukiwać nowego pracodawcy. 

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved