Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Uraz Łukasza Szarka niegroźny – zagra z Resovią

Uraz Łukasza Szarka niegroźny – zagra z Resovią

fot. archiwum

Kontuzja, której młody przyjmujący AZS-u Olsztyn doznał w pierwszym secie meczu z Delectą Bydgoszcz, okazała się niegroźna. - Dwa dni i będzie wszystko ok. Na mecz z Resovią będę gotowy w stu procentach - przyznał Łukasz Szarek.

Spotkanie w bydgoskiej „Łuczniczce” dobrze rozpoczęło się dla olsztyńskich akademików, którzy pewnie objęli prowadzenie nad miejscową Delectą. Spokój w drużynie zakłócony został jednak przez uraz, którego przy stanie 18:16 doznał Łukasz Szarek. Młody przyjmujący musiał opuścić boisko, a w jego miejsce pojawił się Piotr Gruszka. Olsztynianie utrzymali jednak rytm z otwarcia seta i dowieźli zwycięstwo do końca partii. – Niestety nie mogłem dalej występować. Nie było sensu podejmować ryzyka, by nie pogłębić urazu. Nie było najgorzej, ale jednak na tyle źle, że mój występ skończył się już w pierwszej partii – przyznał Szarek. W kolejnych setach jego drużynie nie udało się już powstrzymać gospodarzy, a AZS Olsztyn przegrał 1:3.

Nie jest to pierwsza kontuzja młodego przyjmującego w tym sezonie. – Stało się to, co już miało miejsce w tym sezonie. Jednak tym razem nie na treningu, a podczas spotkania ligowego. I na dodatek to druga kostka – powiedział siatkarz, który opadając po bloku, wylądował na stopie Dawida Konarskiego. Jak zapewnia Szarek, uraz tylko na dwa dni wykluczy go z pełnych treningów. – Na mecz z Resovią będę gotowy w stu procentach – zdradził.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved