Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Anser Siarka Tarnobrzeg z nowym trenerem

II liga K: Anser Siarka Tarnobrzeg z nowym trenerem

fot. archiwum

Decyzją zarządu Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg oraz Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej, do końca roku trenerem drugoligowej drużyny siatkarek Anser Siarka Tarnobrzeg będzie Paweł Duda.

Paweł Duda będzie zastępował przebywającego na zwolnieniu lekarskim trenera Andrzeja Dróbkowskiego. Przypomnijmy, że szkoleniowiec trafił do szpitala w przeddzień wyjazdowego meczu drużyny z Pogonią Proszowice. Trener opuścił już tarnobrzeski szpital, ale przebywa na zwolnieniu lekarskim. W zastępstwie Dróbkowskiego z siatkarkami Anser Siarki pracowała, prowadząca zespół juniorek tarnobrzeskiego klubu, Barbara Mysiak. Nie zdecydowała się jednak ona na kontynuowanie tej pracy.

Zarządy klubu i naszego stowarzyszenia dziękują pani Barbarze Mysiak za prowadzenie drużyny w tym trudnym momencie. Mamy nadzieję, że trener Paweł Duda będzie osiągał z drużyną wyniki satysfakcjonujące nas i naszych wiernych kibiców – stwierdził prezes Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej, Robert Chmiel.

Po ośmiu kolejkach tego sezonu siatkarki Anser Siarki zajmują ostatnie, jedenaste miejsce w grupie małopolskiej drugiej ligi i nie zdobyły jeszcze nawet punktu. W sobotę tarnobrzeskie siatkarki czeka wyjazdowy mecz z MKS MOS Wieliczka.źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved