Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rogerio Nogueira uzupełni lukę po Contrerasie

Rogerio Nogueira uzupełni lukę po Contrerasie

fot. archiwum

Wiele wskazuje na to, że nowym zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zostanie Brazylijczyk Rogerio Nogueira. Dziś z zawodnikiem zostało podpisane porozumienie, które stanowić będzie podstawę do podpisania kontraktu z klubem.

Mimo kłopotów kadrowych podopieczni Daniela Castellaniego wygrywają mecz za meczem. Jednak szkoleniowiec kędzierzyńskiego zespołu obecnie nie ma do dyspozycji kilku podstawowych zawodników. Większe lub mniejsze urazy Łukasza Wiśniewskiego, Piotra Gacka i Pawła Zagumnego są sporą niedogodnością dla drużyny. Jednak najgorzej jest na pozycji przyjmującego, bowiem z gry wyłączony jest na razie Felipe Fonteles, a Elvisa Contrerasa w ogóle nie ma jeszcze w ZAKSIE. Wiele wskazuje na to, że zawodnik ten nie pojawi się w Polsce. – Mamy plan „B" i najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zaczniemy go realizować. Niestety administracja nas zabiła – mówiła kilka dni temu w rozmowie ze Strefą Siatkówki prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sabina Nowosielska.

Okazało się, że jednym z elementów tego planu jest zakontraktowanie młodego Brazylijczyka, Rogerio Nougueiry, który uzupełni lukę na przyjęciu po siatkarzu z Dominikany. Nogueira ostatni sezon spędził w San Bernardo Volei.

Rogério Lintz Leite Medeiros Nogueira:
Pozycja: przyjmujący
Wzrost: 203 cm
Waga: 98 kg
Data urodzenia: 30.06.1988źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved