Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jaka przyszłość czeka Stal Mielec?

Jaka przyszłość czeka Stal Mielec?

fot. archiwum

Wciąż nierozstrzygnięta jest sprawa licencji dla Stali Mielec. Nadal istnieje groźba, że klub nie dokończy rozgrywek na zapleczu ORLEN Ligi. Sytuacja ostatecznie ma wyjaśnić się pod koniec tego lub na początku następnego tygodnia.

Przypomnijmy, że Stal Mielec otrzymała licencję na grę w I lidze kobiet, pod warunkiem, że spłaci lub podpisze ugody z byłymi siatkarkami, którym klub zalegał pieniądze. W związku z tym, że proces ten się przeciągał, sprawą zajęła się Komisja do spraw licencji klubowych.  Działacze Stali mieli przedłożyć dokumenty potwierdzające realizację zobowiązań wynikających z procesu licencyjnego. Termin ich złożenia był wielokrotnie przesuwany.

Ostatecznie decyzja o dalszej grze mieleckiego zespołu w I lidze miała zapaść dzisiaj, jednak sytuacja nadal jest nierozstrzygnięta. – Decyzja nie została podjęta, ponieważ okazało się, że sprawa nie jest taka prosta do rozstrzygnięcia. Nie dostaliśmy jeszcze wyjaśnienia od klubu oraz kancelarii prawnej reprezentującej zawodniczki. Dlatego o opinię poprosiłem biuro prawne PZPS-u – powiedział Strefie Siatkówki Paweł Wachowiak. Myślę, że w piątek będę miał już opinię prawną. Po jej otrzymaniu zostanie podjęta decyzja – dodał przewodniczący komisji licencyjnej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved