Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julia Szeluchina: Musiałyśmy mocno się zmobilizować

Julia Szeluchina: Musiałyśmy mocno się zmobilizować

fot. archiwum

W ostatniej kolejce Trefl Sopot we własnej hali odniósł ważne zwycięstwo w meczu z podopiecznymi Macieja Kosmola. Łodzianki nie zdołały w Sopocie wygrać ani jednej partii. - Wygrałyśmy dzięki naszej konsekwencji - przyznała po spotkaniu Justyna Łukasik.

Sopocianki w ostatnim czasie były w rozjazdach. Po meczu w Bydgoszczy ekipa prowadzona przez Jerzego Matlaka zagrała ciężki pojedynek z Rabitą Baku, na terenie rywalek, dlatego też gospodynie meczu z Budowlanymi Łódź obawiały się przed nim trochę o swoją formę. – Spodziewałyśmy się, że nie będzie to dla nas łatwy mecz. Po takiej podróży do Baku – przyloty, odloty – na pewno było ciężko. Musiałyśmy jednak mocno zmobilizować się, żeby wyszło to, co sobie założyliśmy – mówiła po meczu zadowolona Julia Szeluchina.

Siatkarki Trefla Sopot ustawiły sobie całe spotkanie dobrą zagrywką, utrudniając grę rywalkom. – Udało nam się wykonać założenia dotyczące zagrywki, planowałyśmy trochę pograć blokiem. W ataku bywało różnie, ale wiadomo, że po podróży nogi są ciężkie i potrzebujemy trochę czasu. Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz za trzy punkty – oceniła Szeluchina.

Wygrałyśmy dzięki naszej konsekwencji, dlatego, że grałyśmy tak jak wcześniej trenerzy kazali nam grać. Choć było nerwowo, potrafiłyśmy zagrywać w odpowiednie miejsca i wyciągać w końcówkach cenne punkty – dodała Justyna Łukasik, która ponownie rozegrała cały pojedynek i co ważne, była ważnym elementem zespołu w polu zagrywki. Mimo że na swoim koncie zapisała jednego czystego asa serwisowego, to jednak wielokrotnie uprzykrzała życie łódzkim przyjmującym. W całym pojedynku zdobyła 5 punktów. – Cieszę się, że trener mi ufa i nie ściąga z boiska, że ciągle gram – przyznała Justyna Łukasik.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved