Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W Policach wciąż testują. Na celowniku nowa rozgrywająca?

W Policach wciąż testują. Na celowniku nowa rozgrywająca?

fot. archiwum

Wiele wskazuje na to, że nie Impel, a Chemik będzie nowym klubem Agnieszki Rabki, byłej rozgrywającej Banku BPS. Siatkarka w szeregach aspirującego do gry w ekstraklasie pierwszoligowca najprawdopodobniej zastąpi Aleksandrę Pasznik.

W Chemiku Police wiąż trwają nieustające zmiany. Na początku listopada z pierwszego składu do rezerw pierwszoligowca, biorących udział w rozgrywkach III ligi przesunięta została Alicja Malinowska. Atakująca nie zagrzała w zespole Mariusza Wiktorowicza długo miejsca i wiele na to wskazuje, że wkrótce dojdzie do porozumienia z Eliteskami AZS UEK Kraków. Po kontuzji Dominiki Sobolskiej w Policach rozpoczęto poszukiwania nowej środkowej. Klub testował Hiszpankę Marisę Fernandez, z którą nie osiągnięto jednak porozumienia. Do jutra pod okiem Mariusza Wiktorowicza trenować ma Serbka Vesna Jovanović. Władze klubu po konsultacjach z trenerem mają podjąć decyzję w sprawie jej zakontraktowania.

W Policach pojawiła się jeszcze jedna zawodniczka. Mowa o Agnieszce Rabce, która w ostatnich latach broniła barw Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna. Początkowo mówiło się o rozmowach tej rozgrywającej z Impelem Wrocław, teraz znalazła się w kręgu zainteresowania zespołu z Polic. Z niepotwierdzonych źródeł dowiedzieliśmy się, że Rabka miałaby zastąpić Aleksandrę Pasznik, którą władze Chemika chcą wypożyczyć do innego klubu. Przypomnijmy, że przed rokiem dwudziestodwuletnia zawodniczka została wypożyczona do drugoligowego Piasta Szczecin.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved