Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka: Każdy potrzebował punktów

Piotr Gruszka: Każdy potrzebował punktów

fot. archiwum

- Cieszę się bardzo, gdyż to był mój debiut, nie tylko w Olsztynie po kilku latach, ale w ogóle w tym sezonie. To był trudny mecz, wiadomo, że nam brakowało tych zwycięstw - mówił po meczu w Gdańsku przyjmujący AZS Olsztyn, Piotr Gruszka.

Siatkarze AZS Olsztyn pokonali w Gdańsku miejscowego Trefla. Zwycięstwo jednak nie przyszło podopiecznym trenera Radosława Panasa łatwo. – Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się wygrać. Wprawdzie tylko dwa punkty, ale są nasze i bardzo się z tego cieszę – mówił tuż po meczu Wojciech Sobala.Był to bardzo fajny mecz z obu stron, niemal cały czas na przewagi, z wyjątkiem tego ostatniego seta, gdzie już rzeczywiście mieliśmy przewagę. Cały czas walka na styku, punkt za punkt, często zmiany akcji i prowadzenia – to musiało się podobać. Decydujący był chyba ten drugi set, podejrzewam, że gdybyśmy to my go wygrali, to mogłoby się zakończyć 3:0. Wygrał go zespół Trefla, na tej fali pociągnęli i wygrali kolejnego, ale my nie poddaliśmy się i walczyliśmy dalej. Wszyscy grali bardzo dobrze i nie ma na co narzekać – dodał środkowy olsztynian.

Cieszę się bardzo, gdyż to był mój debiut, nie tylko w Olsztynie po kilku latach, ale w ogóle w tym sezonie. To był trudny mecz, wiadomo, że nam brakowało tych zwycięstw. Każdy z tych dwóch zespołów potrzebował punktów, my zdobyliśmy dwa – stwierdził Piotr Gruszka, który w minionym tygodniu podpisał kontrakt z AZS Olsztyn. – To na pewno da nam nowe siły do pracy, żeby ten uśmiech po zwycięstwie był coraz częstszy. Była fajna atmosfera na trybunach, spora grupa kibiców z Olsztyna się odliczyła, za co im serdecznie dziękujemy. Kibice z Gdańska również mi bili brawo, co jest miłe, że po takim czasie ludzie pamiętają, co kiedyś tam dla nich zrobiłem grając w reprezentacji – przyznał przyjmujący olsztynian.

Kibiców chwalił również Wojciech Sobala. – Mieliśmy wspaniałą publiczność po swojej stronie, byli naprawdę wspaniali, przyjechały chyba dwa autokary z Olsztyna – mówił środkowy AZS.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved