Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > GTPS z nowym libero szuka jeszcze środkowego

GTPS z nowym libero szuka jeszcze środkowego

fot. archiwum

Gorzowski GTPS stara się poprawić swoją sytuację kadrową. Zmusza do tego m.in. słaba postawa zespołu w rozgrywkach II ligi siatkarzy. W ostatnim czasie do drużyny dołączył nowy rozgrywający, natomiast w ostatnich dniach gorzowianie pozyskali nowego libero.

Jest nim 21-letni Mateusz Januszewski, który dotychczas bronił barw Jokera Piła, jednak w ostatnim czasie ze względu na uraz nie grał. – Podpisaliśmy już umowę. Jest to zawodnik z pierwszoligowego zespołu z Piły. Miał rok czasu przerwy ze względu na kontuzję, ale w następnym meczu wystąpi już jako libero GTPS-u – informuje prezes gorzowskiego klubu Zenon Michałowski.

Młody zawodnik ma poprawić skuteczność gorzowian w przyjęciu i wpłynąć na poprawę gry zespołu. – Widziałem go kilka razy na treningu i to od razu widać, ze jest to zupełnie inna jakość, przyjęcie jest całkowicie inne – chwali nowego libero Michałowski. Prezes GTPS-u nie ukrywa, że jego zespół nie spisywał się do tej pory dobrze, na co wpływ miały dwa elementy. – Najgorsze było przyjęcie, momentami było złe rozegranie. Po tym, jak przyszedł Wagner, to też wzmocniliśmy rozegranie. Jeśli byśmy znaleźli jakiegoś młodego chłopaka środkowego, to z tego powstałby niezły trzon – mówi.

Jak na razie trudno jednak znaleźć takiego środkowego, który mógłby zasilić szeregi gorzowskiego klubu. Zatem w GTPS-ie muszą jakoś załatać ten brak. Tym bardziej, że ich sytuacja w tabeli grupy 1 nie jest za ciekawa. Po sześciu rozegranych spotkaniach gorzowianie mają na koncie trzy oczka za wygraną z pierwszej kolejki w meczu z zespołem ze Świnoujścia. W pozostałych starciach ekipa prowadzona przez Radosława Maciejewicza zdołała urwać rywalom zaledwie trzy sety.źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved