Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Kacprzak zagra w Camperze Wyszków

Kamil Kacprzak zagra w Camperze Wyszków

fot. archiwum

Urazy Pawła Kaczorowskiego oraz Dominika Żmudy zmusiły działaczy z Wyszkowa do sięgnięcia właśnie po tego siatkarza. Kamil Kacprzak ma być więc gwarantem poprawy gry w przyjęciu i wzmocnienia siły ataku w szeregach beniaminka I ligi.

Po sromotnej porażce w Radomiu, na reakcję działaczy beniaminka I ligi nie trzeba było długo czekać. Brak odpowiedniej ilości zmienników na pozycji przyjmującego było widać w ostatnim meczu z Czarnymi. Trener Campera Jan Such narzekał, że nie może skorzystać z Pawła Kaczorowskiego, który nadal leczy uraz, oraz Dominika Żmudy. Ten drugi przechodzi rehabilitację po ciężkiej kontuzji jakiej doznał na początku sezonu. Zawodnik walczy o powrót na boisko, a przed nim jeszcze długa droga, by odzyskać pełną sprawność.

W Wyszkowie zdecydowano zatrudnić Kamila Kacprzaka, niegdyś przyjmującego ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Mierzący 196 centymetrów siatkarz ma być gwarantem dobrej gry w przyjęciu Campera oraz wzmocnieniem siły ataku. Kacprzak w przeszłości występował między innymi w Delekcie Bydgoszcz, Al-Ain Dubai (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Evio Duren (Niemcy), AZS PWSZ Nysa. Być może kibice w Wyszkowie będą mogli zobaczyć nowego zawodnika już w sobotę – wtedy Camper zagra z Kęczaninem Kęty.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved