Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka w Olsztynie – czy na dłużej?

Piotr Gruszka w Olsztynie – czy na dłużej?

fot. archiwum

Piotr Gruszka, były kapitan reprezentacji Polski, który od początku sezonu nie ma przynależności klubowej, trenuje wraz z zespołem AZS Olsztyn. O tym, czy doświadczony siatkarz zostanie w Olsztynie na dłużej i podpisze kontrakt z AZS, zadecydują najbliższe dni.

Były już kapitan reprezentacji Polski od początku sezonu pozostaje bez klubu. Przed startem PlusLigi jego nazwisko było wymienianie w kontekście kilku zespołów polskiej ekstraklasy, w tym również AZS Olsztyn, do podpisania żadnej umowy jednak nie doszło.

Obecnie Piotr Gruszka rozpoczął treningi w olsztyńskim klubie. Oficjalnie chce sprawdzić, w jakiej jest formie i po prostu poruszać się, a AZS taką możliwość mu dał. – Zaproponował, że przyjedzie i potrenuje z nami. Podejmiemy wspólną decyzję, zapytamy, czy czuje się na siłach grać tutaj i czy pasuje mu zespół – potwierdził na antenie Radia Olsztyn prezes Mariusz Szyszko.

Tuż przed rozpoczęciem sezonu prezes i trener olsztynian pytani o możliwość zatrudnienia Piotra Gruszki odpowiedzieli negatywnie, tłumacząc, że mają koncepcję młodego zespołu. Dziś mówią, że słabe wyniki zmuszają ich do szukania wzmocnień. – Tylko krowa nie zmienia zdania, koncepcja młodego zespołu się nie zmieniła. Piotrek ma tutaj wnieść to, co miał dać temu zespołowi Ananiev. Jeżeli decyzja Piotrka będzie na tak, jestem gotów zapiąć wszystko w tym tygodniu – twierdzi Mariusz Szyszko.Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki, obie strony są gotowe do podjęcia rozmów, a ostatecznych decyzji możemy spodziewać się pod koniec tygodnia.

źródło: inf. własna, Radio Olsztyn

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved