Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Adamajtis: Wyciągnąć wnioski i zapomnieć o tym meczu

Paweł Adamajtis: Wyciągnąć wnioski i zapomnieć o tym meczu

fot. archiwum

- Zakładaliśmy, że będzie to zacięte spotkanie, że walka będzie się toczyła punkt za punkt. Popełniliśmy jednak dużo błędów - mówił po meczu z Treflem Gdańsk atakujący AZS Politechniki Warszawskiej, Paweł Adamajtis.

Po serii zwycięstw, która pozwoliła „inżynierom” wspiąć się na drugie miejsce w tabeli PlusLigi, podopieczni Jakuba Bednaruka na własnym boisku ulegli Treflowi Gdańsk 2:3. – Byliśmy zdecydowanie gorszym zespołem w polu serwisowym. Przeciwnicy bardzo przycisnęli nas na zagrywce. Popełnili też mniej błędów niż my – komentował spotkanie Paweł Adamajtis.Zakładaliśmy, że będzie to zacięty pojedynek, że walka będzie się toczyła punkt za punkt i taki właśnie on był. Myślę jednak, że publiczności mogło się to podobać – dodał.

Warszawianie byli zdecydowanym faworytem piątkowego starcia. Czy presja nie przeszkodziła im w przygotowaniach? – Myślę, że presja nas nie zdeprymowała. To, co dzieje się w mediach, prasie, jest gdzieś obok nas. Robimy swoje na treningach, do każdego meczu podchodzimy na sto procent i nieważne, kim jest przeciwnik, nie lekceważymy nikogo. Chcemy robić swoje, chcemy bawić się siatkówką, a w meczu z Treflem po prostu nam nie wyszło… Musimy wyciągnąć z niego wnioski i zapomnieć o nim. Od poniedziałku myślimy już tylko o starciu z Rzeszowem – powiedział atakujący stołecznych. – Na pewno nie będziemy faworytami w tym meczu, ale myślę, że mamy w nim jakieś szanse. Chcemy ugrać jakieś punkty, przywieźć coś do Warszawy – to jest dla nas najważniejsze – zakończył.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved