Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maciej Kosmol: Problem w głowach zawodniczek

Maciej Kosmol: Problem w głowach zawodniczek

fot. archiwum

- To problem, który tkwi w głowach zawodniczek. Jest związany tylko i wyłącznie z koncentracją. Przecież nagle nikt nie odebrał dziewczynom umiejętności - zastanawia się Maciej Kosmol, trener Budowlanych Łódź. W poniedziałek łodzianki zagrają z AZS Białystok.

Po porażce łódzkich siatkarek z Siódemką Legionowo nastroje w łódzkiej drużynie są dalekie od idealnych. – Jeszcze o tym nie zapomnieliśmy – mówi Maciej Kosmol. W środę obejrzeliśmy powtórkę z meczu z Siódemką i dokładnie przeanalizowaliśmy to, co wyprawialiśmy w Legionowie.

Szkoleniowiec Budowlanych przyznał, że nie brał pod uwagę porażki z beniaminkiem ORLEN Ligi. – W ogóle tego nie zakładaliśmy. Oczywiście byliśmy przygotowani na ciężki mecz, ale jechaliśmy tam po zwycięstwo. Może nie wymagaliśmy kompletu punktów, ale na pewno oczekiwaliśmy wygranej – mówi Kosmol.

Szkoleniowiec przyznaje, że nie wie, co się stało z jego zespołem. – Pewnie wygraliśmy drugiego seta, znaleźliśmy swój rytm i nie popełnialiśmy prostych błędów. Niestety, kiedy zrobiliśmy przejście na drugą stronę boiska, to zespół zapomniał o tym, co wykonywał dobrze jeszcze kilka chwil wcześniej – opowiada. – To jest niepokojące. Cały czas musimy nad tym pracować. To problem, który leży w głowach zawodniczek, jest związany tylko i wyłącznie z koncentracją. Przecież nagle umiejętności dziewczynom nikt nie odebrał.Najbliższy mecz łódzka drużyna rozegra w poniedziałek (o godz. 18) z outsiderem ligi, AZS-em Białystok, który do tej pory zgromadził na swoim koncie tylko dwa punkty. – Chcemy go wygrać za trzy punkty. Najpierw jednak musimy popracować nad głowami zawodniczek. Drużyna z Białegostoku na pewno się przed nami nie położy. Będzie grała na wariata i na bardzo dużym ryzyku. Jeżeli zacznie jej to wychodzić, to będziemy mieli problemy – mówi trener Budowlanych.

Więcej w serwisie lodz.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved