Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Saad zagra w Legionowie

Magdalena Saad zagra w Legionowie

fot. archiwum

Nie inny klub ekstraklasy, ale Siódemka Legionovia będzie nowym pracodawcą Magdaleny Saad, nieoficjalnie dowiedział się serwis Strefa Siatkówki. Na Mazowszu na pewno zabraknie Iwony Waligóry, która w Legionowie trenować będzie do końca tygodnia.

O Magdalenie Saad zrobiło się bardzo głośno na początku listopada. Jako jedni z pierwszych informowaliśmy, że zawodniczka prowadzi rozmowy w sprawie powrotu do polskiej ekstraklasy, a klubami, które chętnie widziałyby ją w swoich szeregach, są m.in. AZS Białystok i beniaminek ORLEN Ligi, Siódemka Legionovia. Latem Saad na brak propozycji nie mogła narzekać. Świeżo upieczoną mistrzynią Polski interesowało się kilka klubów nad Wisłą, ostatecznie siatkarka zdecydowała się na ofertę występującego w rozgrywkach Ligi Mistrzyń Lokomotivu Baku. Początkowo Polka zbierała bardzo dobre recenzje. W turniejach towarzyskich otrzymała nawet nagrody MVP. Sytuacja zmieniła się, gdy do zespołu wróciła Maria Filipowa która, jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, jest „ulubienicą” jednego z szefów Lokomotivu. Nic więc dziwnego, że Giuseppe Cuccarini, trener mistrzyń Azerbejdżanu, w wyjściowym składzie zaczął stawiać na Bułgarkę.

Pomimo że klub z Legionowa zaprzecza, Strefie Siatkówki z niepotwierdzonych źródeł udało się dowiedzieć, że Magdalena Saad porozumiała się z beniaminkiem ORLEN Ligi. – Na takie informacje jest jeszcze za wcześnie. Nie ukrywamy jednak, że podobnie jak każdy klub w Polsce, jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem każdej zawodniczki tej klasy. Magda Saad, razem z Martą Siwką, na pewno byłaby bardzo mocnym punktem drużyny, dającym gwarancję podniesienia jakości gry w przyjęciu i obronie. Rozmowy wciąż trwają, jednak na konkrety jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie – usłyszeliśmy w klubie. My jednak wiemy swoje… Do końca tygodnia z zespołem Wojciecha Lalka trenować będzie testowana od kilkunastu dni Iwona Waligóra. Z naszych informacji wynika jednak, że nie jest pewne czy siatkarka doszła z klubem do porozumienia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved