Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Bydgoska liga autonomiczna już po 5 kolejkach

Bydgoska liga autonomiczna już po 5 kolejkach

fot. archiwum

Nieustannie trwają rozgrywki w ramach ligi autonomicznej na terenie Bydgoszczy i okolic. Niestety dwa zespoły wycofały się z udziału w dalszej grze i teraz o miano najlepszych wśród amatorów walczą 32 drużyny.

W I lidze nie zobaczymy już zespołu Horabik/Ubezpieczenia. Zgodnie z zamieszczonym komunikatem ich mecze z pierwszych czterech kolejek zostały anulowane. Obecna czołówka tabeli należy do ubiegłorocznych triumfatorów. Prowadzenie utrzymuje Pałac/Jeymark/Osova F. C., a tuż za nimi jest WSG. W piątej kolejce ci drudzy pokonali bez większych problemów Volley Team, a faworyci po wyrównanym spotkaniu z Bogmar Ostromecko dopisali na swoim koncie kolejne punkty po zwycięstwie 3:1

Grupa A ligi II również zmniejszyła się o jedną z drużyn. Z rozgrywek wycofał się BAS, co sprawiło, że tak jak w przypadku wyższej ligi, anulowano dotychczas rozegrane mecze z udziałem tego zespołu.

Obecnie, po rozegraniu pięciu spotkań, wyraźnie na pozycję lidera wysuwa się team Ułani z ZS nr 7. Drużyna ta ma na swoim koncie już 15 punktów. Dotychczas przegrała tylko cztery sety we wszystkich spotkaniach, a w ostatnim pewnie pokonała Cios Toruń 3:0. Drugą lokatę zajmuje Spartakus/Trend Koronowo. Jednak pomimo że ma jeszcze jedno zaległe spotkanie, to na razie nie jest w stanie zagrozić obecnym zwycięzcom.Podobnie wygląda sytuacja wśród czołówki grupy B. Faworyci – Absolwenci Gimn. nr 9 wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania, dzięki czemu mogą cieszyć się z kompletu punktów na swoim koncie. Pozycję wicelidera zajmuje F.H.U. Dudek Unisław, mający na razie sześć punktów straty. O utrzymanie swojej lokaty walczyć będzie z drużyną SBS, która traci do nich tylko jeden punkt, a ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved