Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bogdan Serwiński: Dziewczny są zdeterminowane

Bogdan Serwiński: Dziewczny są zdeterminowane

fot. archiwum

Siatkarki z Muszyny mają w czwartek szansę na objęcie fotela lidera grupy F. - Determinacja, żeby zdobyć punkty, jest duża. Po drugiej stronie siatki będzie stał przeciwnik wysokiej klasy - przyznał Bogdan Serwiński.

Zespół z Małopolski udanie rozpoczął rozgrywki Ligi Mistrzyń. Podopieczne Bogdana Serwińskiego na swoim koncie mają cztery punkty, które zdobyły po urwaniu dwóch setów moskiewskiemu Dynamu oraz po zdecydowanej wygranej nad Crveną Zvezdą Belgrad. Jeśli Muszynianka w czwartek wygra z Lokomotivem Baku, po tej kolejce będzie liderem swojej grupy. – To nie jest akurat frapujące – kto po pierwszej rundzie będzie liderem. Liczy się przecież ostateczny rozrachunek – przyznał Bogdan Serwiński, który przed starciem przed własną publicznością może być zadowolony ze swojej drużyny.

Wszystkie dziewczyny są w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Są zdeterminowane. Zamierzają pokazać się nie tylko z dobrej strony, ale zdobyć punkty – stwierdził szkoleniowiec, który zebrał dużo informacji o kolejnym przeciwniku swoich podopiecznych. Lokomotiv pewnie wygrał swoje poprzednie mecze w grupie. Szczególne wrażenie na Bogdanie Serwińskim zrobiło zwycięstwo azerskiego zespołu z Dynamem Moskwa. Rosyjska ekipa w stolicy Azerbejdżanu nie ugrała bowiem nawet seta. – Drużyna z Rosji należy do europejskiej czołówki. Tym nie ma się jednak co przejmować. To, że zagrały dobry mecz, jest naturalne – stwierdził trener wicelidera ORLEN Ligi.

źródło: Dziennik Polski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved