Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nie będzie zmiany trenera w Białymstoku, bo klub ma inny problem

Nie będzie zmiany trenera w Białymstoku, bo klub ma inny problem

fot. archiwum

AZS Białystok pod Wodzą Czesława Tobolskiego po 6 kolejkach ORLEN Ligi zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Słabe wyniki zespołu miały doprowadzić do zmiany na stanowisku trenera. Klub odkłada to jednak ad acta, bo ma na głowie zupełnie inny problem.

W poniedziałek na AZS spadły jednak inne kłopoty. Prezydent Białegostoku poinformował, że wypowiedział klubowi umowę dotyczącą promocji miasta podczas imprez sportowych, co oznacza, że i tak zadłużony AZS nie dostanie pieniędzy z kasy miasta. Co więcej, prokuratura wszczęła postępowanie, by sprawdzić, czy klub podał nieprawdziwe informacje w przetargu. W tej sytuacji prezes AZS-u Lech Rutkowski w poniedziałek mówił, że sprawa trenera zeszła na drugi plan.

W najbliższych dwóch spotkaniach drużynę poprowadzi Tobolski. Zobaczymy, jak to wypadnie. Jeżeli źle, będziemy dalej się zastanawiać – mówi Rutkowski.

W ekipie akademiczek nie ma też póki co perspektyw na wzmocnienia kadrowe. Mówiono o transferach Magdaleny Saad i Joanny Szeszko, ale ani jedna, ani druga nie zasilą szeregów AZS-u.więcej na: gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved