Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Nadchodzi nowe w GTPS Gorzów Wielkopolski

Nadchodzi nowe w GTPS Gorzów Wielkopolski

fot. archiwum

Po czterech porażkach z rzędu do drużyny GTPS-u dołączył rozgrywający Jakub Wagner, a na testach pojawił się libero Mateusz Januszewski. Poza tym zmiany dosięgły fotela prezesa - Grzegorza Drwięgę, po 4 latach przerwy, zastąpił Zenon Michałowski.

Trzy punkty w tabeli, pięć wygranych setów i aż dwanaście straconych – oto dorobek siatkarzy Rajbudu Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski. Słabe wyniki, jakie osiąga w tym sezonie drużyna z Gorzowa Wielkopolskiego, zmusiły działaczy klubu do poszukania sensownych wzmocnień składu. Do zespołu w zeszłym tygodniu dołączył nowy rozgrywający – 19-letni Jakub Wagner. Oprócz niego gorzowianie na swoje treningi zaprosili o dwa lata starszego Mateusza Januszewskiego. Libero jest wychowankiem Jokera Piła i pozostaje bez klubu od momentu, gdy z rozgrywek II ligi wycofał się zespół z Piły. – Nowy libero będzie miał za zadanie poprawić nasze przyjęcie – powiedział grający drugi trener gorzowian, Krzysztof Kocik.Ja jestem bardziej odpowiedzialny i potrzebujemy kogoś, kto uspokoi naszą grę z tyłu. Poza tym szukamy też środkowego, tylko że teraz ciężko jest znaleźć dobrego zmiennika albo zawodnika, który od razu wejdzie do szóstki. Jest już późno, więc wszyscy dobrzy zawodnicy są już zakontraktowani – zakończył Kocik.

Zmiany w GTPS-ie nastąpiły też na najwyższych szczeblach klubu. W zeszłym tygodniu odbyło się walne zgromadzenie GTPS, na którym wybrano nowy zarząd. W jego skład weszło pięć osób: Zenon Michałowski, Grzegorz Drwięga, Krzysztof Śmigiel, Tomasz Borczyński i Michał Wieczorek. Na pierwszym spotkaniu zarządu wybrano nowego prezesa. Ustępującego Grzegorza Drwięgę zastąpił, po czterech latach przerwy, Zenon Michałowski.Powiem szczerze, że jestem już tym wszystkim zmęczony, mam też inne obowiązki – przyznał krótko były prezes GTPS-u. Nowy sternik klubu ma nadzieję, że klub zmierza w dobrym kierunku i teraz będzie już tylko lepiej. – Odpowiedzialność prezesa czy członka zarządu, w stosunku do spraw finansowych i każdej innej czynności związanej z klubem, jest taka sama. Myślę, że ten klub powoli się odbudowuje i idziemy w dobrym kierunku – zakończył Michałowski.

 

źródło: 66-400.pl, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved