Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Gacek wrócił z Trydentu do Polski na szybką operację

Gacek wrócił z Trydentu do Polski na szybką operację

fot. archiwum

Jak się okazało, Piotr Gacek nie zagra w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów z ekipą Trentino. Sytuacja jest o tyle ciężka, że zawodnika do powrotu do kraju nie zmusił wcześniejszy uraz, a zapalenie wyrostka robaczkowego i prawdopodobnie jest już po operacji.

Piotr Gacek w ostatnim czasie borykał się z problemami z kolanem i kostką, jednak w poniedziałek zapadła decyzja, że poleci z zespołem do Trydentu. – Bardzo chciałbym udać się razem z całą drużyną do Włoch i powtórzyć wynik z poprzedniego roku. Jeżeli wszystko będzie w porządku z kolanem i z kostką, to wtedy polecę z chłopakami – mówił w rozmowie z naszym serwisem. Tak też się stało. Libero ZAKSY poleciał do Włoch, jednak szybko z nich wrócił, gdyż na miejscu dostał ataku zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał jak najszybciej przejść szybką operację, która prawdopodobnie już się odbyła. O powrocie Gacka do Polski poinformował oficjalny serwis klubu.

Sytuacja zespołu z Kędzierzyna – Koźla wydaje się być nieciekawa. Gacka będzie musiał zastąpić jeden z przyjmujących, drugi libero Łukasz Koziura został bowiem w Polsce. Daniel Castellani musi więc dokonać umiejętnych przetasowań w składzie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved