Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Katarzyna Mróz: Zabrakło determinacji

Katarzyna Mróz: Zabrakło determinacji

fot. Tomasz Tadrała

Chemik Police w sobotę doznał drugiej porażki w sezonie, kiedy to w tie-breaku uległ Silesii Volley Mysłowice/Chorzów. - Ja jestem bardzo zła, bo po prostu powinniśmy ten mecz wygrać 3:0 - mówiła po spotkaniu Katarzyna Mróz.

Silesia Volley okazała się od was lepsza. Po ich stronie było widać ogromną determinację…

Katarzyna Mróz: Nam właśnie chyba takiej determinacji zabrakło. Ja jestem bardzo zła, bo po prostu powinniśmy ten mecz wygrać 3:0 i nie zastanawiać się, co by było gdyby… Może nam trochę sędziowie nie pomogli, ale na to nie ma co zwalać, bo to my gramy.

T rener Mariusz Wiktorowicz wspomniał, że ostatnio ciężko trenowaliście. Myślisz, że to miało jakiś wpływ?Nie wiem. Ja się czułam dobrze w dzisiejszym meczu. Może nie miałyśmy tyle szczęścia. Nie mam pojęcia, co teraz powiedzieć. Myślę, że to nie miało wpływu, bo my cały czas ciężko trenujemy. Miałyśmy taki okres, że trener nam troszeczkę odpuścił, ale przygotowujemy się do play-off i tam musimy mieć "powera".

Co twoim zdaniem dziś zawiodło, patrząc już czysto siatkarsko?

– Myślę, że w decydujących momentach mogliśmy zagrać lepiej blokiem i nie robić błędów. Tego chyba zabrakło.

Porażki, można powiedzieć, dodają niekiedy zespołowi większej motywacji, większej energii…

– Trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu i na pewno nie można dawać takim zespołom pograć. Trzeba zrobić sobie przewagę na samym początku seta i ją utrzymać, wtedy się łatwiej gra i jest bezpiecznie. My pozwoliłyśmy na to, żeby one miały przewagę i musiałyśmy gonić. Trzeba to po prostu zmienić.

Teraz przed wami wcale nie łatwiejszy rywal, stężyczanki na pewno będą walczyły.

– Na pewno musimy wyjść i zrehabilitować się za ten mecz. W międzyczasie gramy jeszcze Puchar Polski w Krakowie (z Wisłą przyp. red.) i tam też będziemy robić wszystko, by jak najdalej zajść w tych rozgrywkach. Ja jestem dobrej myśli. My się przygotowujemy do walki o awans i myślę, że to, co robimy teraz, zaprocentuje. Szkoda, że czasem się przegrywa, ale taki jest sport.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved