Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nikołaj Penczew: Dobrze ze sobą współpracujemy

Nikołaj Penczew: Dobrze ze sobą współpracujemy

fot. archiwum

W spotkaniu z gdańskim Lotosem Trefl Nikołaj Penczew zdobył 11 punktów i został wybrany MVP spotkania. - Każdy z zawodników dołożył cegiełkę do tego zwycięstwa - skromnie odpowiedział po spotkaniu młody Bułgar.

Strefa Siatkówki: Gratulacje, wygraliście 3:0 i zostałeś MVP spotkania. Co było waszą mocną stroną w meczu z Lotosem Gdańsk?

Nikołaj Penczew:Dziękuję za gratulacje. Myślę, że zagraliśmy jako „jedność”, to stanowiło o naszej sile i dlatego wszystko nam wychodziło. Oprócz tego bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w bloku i ataku, a poza tym nie mieliśmy kłopotów z przyjęciem. Każdy z zawodników dołożył cegiełkę do tego zwycięstwa, wszyscy zagrali na swoim dobrym poziomie. Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz.

Następny mecz rozegracie z Asseco Resovią Rzeszów. Jak nastroje przed tym spotkaniem?

Jestem pewny, że będzie to ciężki mecz, bo Resovia to mistrz Polski i dobra drużyna. Grają świetną siatkówkę, dlatego musimy podejść na maksimum skoncentrowani i przygotowani do tego spotkania, tym bardziej że jesteśmy jeszcze młodym zespołem i dopiero zdobywamy doświadczenie.Czy drużyna z Gdańska was czymś zaskoczyła?

Nie, nie sądzę żeby nas czymś zaskoczyli. Trefl to bardzo dobra drużyna, ale to my zagraliśmy lepiej i zasłużenie wygraliśmy.

Dzięki dzisiejszej wygranej pniecie się w górę tabeli punktowej.

Tak, bardzo się z tego cieszę, że drużyna gra coraz lepiej. Wygrana świadczy również o tym, że jak na razie pokazuję dobrą grę, to też jest dla mnie ważne.

Jesteście stosunkowo młodym zespołem. Patrząc na was można dojść do wniosku, że współpraca w waszym zespole układa się pomyślnie.

To prawda. Dużo zawodników jest młodych, ale dobrze ze sobą współpracujemy. Jednym słowem – jesteśmy kolektywem. Nie mam na co narzekać, wszystko układa się po naszej myśli.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved