Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Łomacz: Ciężko cokolwiek powiedzieć

Grzegorz Łomacz: Ciężko cokolwiek powiedzieć

fot. Cezary Makarewicz

Lotos Trefl Gdańsk nie może zaliczyć tego sezonu do udanych, wczoraj gdańszczanie przegrali z Effectorem Kielce 0:3. W następnym meczu zmierzą się z, jak na razie rewelacją tego sezonu, Politechniką Warszawską.  - Będziemy walczyć dalej - mówi Grzegorz Łomacz.

Siatkarze z Gdańska dalej nie mogą znaleźć złotego środka na wygrywanie. Kapitan Trefla, Grzegorz Łomacz, zapowiedział, że nie pozostaje nic innego, jak zawalczyć o punkty w następnych spotkaniach. – Ciężko cokolwiek powiedzieć. Będziemy walczyć dalej – zapowiedział Łomacz. Natomiast trener Dariusz Luks przyznał, że kielczanie zagrali dobrze w każdym elemencie, a jego podopieczni bardzo nerwowo. – Gratuluję gościom zwycięstwa. Było bardzo nerwowo, wyglądało jakbyśmy przestraszyli się własnej hali. Przegraliśmy w elemencie zagrywki, przyjęcia i ataku – nie krył rozczarowania Dariusz Luks.

Michał Kozłowski podzielił zdanie trenera Luksa, że mimo wygrania 3:0, to spotkanie przebiegało dość nerwowo. – Było ciężko i momentami nerwowo, cieszymy się, że wywozimy z Gdańska trzy punkty. Mecz stał na dość dobrym poziomie, oba zespoły walczyły o każdą piłkę. Sądzę, że kibicom mogło się to spotkanie podobać – powiedział kapitan kielczan Michał Kozłowski. Trener Dariusz Daszkiewicz przyznał, że spodziewali się ciężkiego meczu i dobrej postawy zespołu z Gdańska. – To był dla nas trudny mecz. Obie drużyny zagrały dobrze w obronie, było sporo długich wymian. Cieszy nas ta wygrana. Zagraliśmy spokojnie – stwierdził Dariusz Daszkiewicz. Oprócz tego pochwalił Tomasza Józefackiego, który dał świetną zmianę i efektywnie atakował.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved