Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Wasilkowski: Faworytem są Czarni

Tomasz Wasilkowski: Faworytem są Czarni

fot. archiwum

- Czarni są zdecydowanym faworytem tego meczu - twierdzi Tomasz Wasilkowski, trener Ślepska Suwałki.- Wystarczy spojrzeć na skład: Kocik, Gutkowski, Wachnik, Radomski, Ferek, Neroj, Kałasz czy ikona polskiej siatkówki Robert Prygiel.

– Te nazwiska mówią same za siebie. Na szczęście w sporcie same nazwiska nie grają – dodał szkoleniowiec suwalczan.

Suwałki kojarzą mi się z zimnem na dworze i gorącą atmosferą w hali OSiR – przyznał Jakub Radomski, który po roku gry w Ślepsku wrócił do Radomia. – Jestem pełen uznania dla suwalskich kibiców, ale w sobotę sentymentów nie będzie. Przyjadę z drużyną, która zrobi wszystko, żeby „coś” wywieźć z Suwałk. A ja w tym „czymś” chcę mieć swój wkład, i to jak największy.

Trener Wasilkowski wciąż nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Łukasza Rudzewicza, ale za to do gry wraca Adrian Buchowski. Wprawdzie w ciągu tygodnia problemy zdrowotne mieli Winnik i Schamlewski, ale na mecz z Czarnymi będą gotowi do gry. W czwartek Ślepsk rozegrał sparing z II-ligowym Centrum Augustów, ale nie wynik, a ćwiczenie elementów taktycznych na sobotę było głównym zadaniem zawodników.Nie wiem, kto i na jakiej podstawie zaczął nas zaliczać do faworytów ligi – powiedział Tomasz Wasilkowski. – Wygraliśmy trzy mecze, ale do zakończenia rundy zasadniczej jeszcze daleko, a do decydujących spotkań w lidze jeszcze dalej. Spokojnie zatem z ocenami, ze wskazywaniem zwycięzców i przegranych. Na dziś najrówniej grającym zespołem nie jest Ślepsk, a BBTS Bielsko-Biała. I to jeden z faworytów ligi. A my? My mamy grać swoje i jeśli będziemy to robili, a do tego ominą nas poważne kontuzje, powinno być dobrze. Ta uwaga dotyczy też sobotniego meczu z Czarnymi. Ale jeśli zagramy tak jak w Wyszkowie, będzie to szybki mecz i trzy punkty pojadą do Radomia.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved