Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Piotr Matela, drugi trener BKS, o mocnych stronach Tauronu MKS

Piotr Matela, drugi trener BKS, o mocnych stronach Tauronu MKS

fot. archiwum

- Chcemy podchodzić do każdego meczu tak samo skoncentrowani jak do tego meczu z Muszyną - mówi drugi trener BKS Bielsko-Biała, Piotr Matela. Bielszczanki po zwycięstwie z wicemistrzem Polski czeka teraz trudna przeprawa w Dąbrowie Górniczej.

Siatkarki BKS Bielsko-Biała opromienione wygraną z wicemistrzem Polski czeka teraz kolejny trudny sprawdzian. – Każde zwycięstwo, zwłaszcza z zespołem tak utytułowanym w ostatnich latach jak Muszyna, jest ważne. Muszyna zbudowała w tym sezonie bardzo ciekawy i wyrównany skład, więc dla nas po porażce w Sopocie, skąd nie wywieźliśmy żadnego punktu, to zwycięstwo było tym cenniejsze. Wyszliśmy na ten mecz skoncentrowani i udało nam się wygrać w bardzo dobrym stylu – mówi drugi trener bielszczanek, Piotr Matela.

W niedzielę bielszczanki wyjeżdżają do Dąbrowy Górniczej na mecz z brązowymi medalistkami mistrzostw Polski. – Największym atutem tej drużyny jest wyrównany skład. To samo mówiłem o Muszynie, jednak wielu specjalistów o Dąbrowie mówi jako o tym zespole, który wystawiając drugą szóstkę niewiele by ustępował innym drużynom – mówi o silnych stronach przeciwniczek szkoleniowiec BKS. – Mają dwie równorzędne rozgrywające, wysoki zespół, dosyć silne środki i na pewno silnym ich punktem są atakujące – dodaje Piotr Matela.

Do Dąbrowy Górniczej zespół BKS jedzie jako lider ORLEN Ligi, ale zdaniem drugiego trenera bielszczanek nie powinno mieć to żadnego znaczenia. – Chcemy przystępować do każdego meczu tak samo skoncentrowani jak do tego meczu z Muszyną. Być może wszyscy będą podchodzili do meczów z nami na zasadzie „bij lidera", ale chcąc walczyć z najlepszymi nie trzeba się nad tym zastanawiać, tylko po prostu grać swoją siatkówkę – twierdzi Piotr Matela.źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved