Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Iwona Waligóra trenuje z Siódemką Legionovią

Iwona Waligóra trenuje z Siódemką Legionovią

fot. archiwum

Nie udało się z Bułgarką Tanją Sabkową, być może uda się z Polką. Od kilku dni wraz z beniaminkiem ORLEN Ligi, Siódemką Legionovią Legionowo, trenuje Iwona Waligóra, która przez ostatni sezon prezentowała się na rumuńskich i belgijskich parkietach.

W Legionowie nieustanie trwają poszukiwania zawodniczek, które dołączyłyby do zespołu miejscowej Siódemki Legionovii. Po zakończonych fiaskiem rozmowach z Bułgarką Tanją Sabkową władze beniaminka zaczęły rozglądać się za kolejnymi przyjmującymi, które wypełniłyby lukę po Annie Witczak. Przypomnijmy, że siatkarce jeszcze w trakcie okresu przygotowawczego odnowiła się kontuzja barku i strony rozwiązały kontrakt za obopólnym porozumieniem. Okazuje się, że od kilku dni w hali przy Chrobrego trenuje Iwona Waligóra. Co ciekawe, dwudziestosiedmiolatka już na początku okienka transferowego znajdowała się w kręgu zainteresowań działaczy z Mazowsza. Wówczas zdecydowała się na ofertę z Rosji, wiążąc się roczną umową z występującym na zapleczu ekstraklasy zespołem Hara Morin. Kontrakt został rozwiązany i po kilkutygodniowym pobycie w Niemczech Waligóra trafiła do Legionowa.

Jeśli transfer dojdzie do skutku, nie będzie to jedyna zmiana w Siódemce Legionovii, bowiem klub planuje zakontraktowanie jeszcze jednej zawodniczki. Na razie jej pozycja i nazwisko owiane są tajemnicą. Dodatkowo z zespołem nie trenuje Małgorzata Cieśla, której zabrakło w dwunastce meczowej w spotkaniach z Pałacem Bydgoszcz i Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza. Zarówno zawodniczka, jak i władze klubu nie chcą komentować tych doniesień. Tymczasem z naszych niepotwierdzonych informacji wynika, że atakująca jest po słowie ze stołecznym pierwszoligowcem i być może wkrótce dołączy do Sparty Warszawa. W kwestii toczących się negocjacji zdecydowanie zaprzecza sama zainteresowana. – Nie prowadziłam ani nie prowadzę rozmów ze Spartą Warszawa. Te informacje są nieprawdziwe – mówi w rozmowie z portalem Małgorzata Cieśla.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved