Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Mariusz Wiktorowicz: Udowodnimy, że jesteśmy zespołem dojrzalszym

Mariusz Wiktorowicz: Udowodnimy, że jesteśmy zespołem dojrzalszym

fot. Tomasz Tadrała

Do najbliższego meczu z Silesią Volley pozostały trzy dni. Nic więc dziwnego, że podopieczne Mariusza Wiktorowicza ostro trenują przed tym spotkaniem. - Poznaliśmy zarówno mocne, jak i słabe strony naszego sobotniego przeciwnika - mówi trener Chemika.

Rzeczywiście, ten tydzień chcemy bardzo solidnie przepracować. Sobotnie spotkanie rozegramy na lekkim zmęczeniu, ale to dobrze. Realizujemy kolejny etap naszych przygotowań do tego najważniejszego okresu, jakim są play-off – mówi trener Chemika Police.

Szkoleniowiec nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony z postępów, jakie czynią jego podopieczne wraz z upływem kolejnych jednostek treningowych. – Od dłuższego czasu dobrze funkcjonuje nasza gra blokiem. Usystematyzowaliśmy również grę w przyjęciu, które na dzień dzisiejszy wynosi około 65%. W dalszym ciągu pracujemy nad zagrywką i atakiem. Analizujemy nasze materiały video, tak aby być realnym zagrożeniem w każdym z tych czterech elementów – tłumaczy Mariusz Wiktorowicz.

Sztab szkoleniowy Chemika zapoznał się już z materiałami video dotyczącymi najbliższego rywala. – Poznaliśmy zarówno mocne, jak i słabe strony naszego sobotniego przeciwnika. Razem z dziewczynami przeanalizowaliśmy dokładnie to, czym mogą nas próbować zaskoczyć rywalki. Jestem przekonany, że w sobotę wyjdziemy na parkiet i udowodnimy, że jesteśmy zespołem dojrzalszym i po raz kolejny zainkasujemy komplet punktów, sprawiając tym samym przyjemność nie tylko sobie, ale przede wszystkim naszej wspaniałej publiczności, która nas gorąco dopinguje – podsumował na koniec szkoleniowiec polickiego Chemika.źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved