Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > GTPS z nowym zarządem, ale cały czas bez prezesa

GTPS z nowym zarządem, ale cały czas bez prezesa

fot. archiwum

Pięciu członków liczy wybrany dziś nowy zarząd GTPS. Do dotychczasowej trójki: Grzegorz Drwęgia, Zenon Michałowski i Krzysztof Śmigiel dołączył były gorzowski siatkarz Tomasz Borczyński oraz trener młodzieży Michał Wieczorek.

Walne zebranie zostało zwołane z okazji kończącej się trzyletniej kadencji obecnego zarządu. Przedstawiono również dotychczasowy wynik finansowy. Za rok 2011 w klubie zanotowano stratę w wysokości 75 tysięcy złotych. Obecnie została ona zredukowana do 39 tysięcy. Są to głównie zaległości wobec zawodników (27 tysięcy) oraz Urzędu Skarbowego. – Przyczyną jest brak wsparcia miasta. Myślę, że do końca sezonu zniwelujemy te straty – wyjaśnił dotychczasowy prezes GTPS, Grzegorz Drwięga. Klub będzie się także sądzić z firmą Gorbud, która zalega ponad 60 tysięcy złotych z tytułu umowy sponsorskiej zawartej na sezon 2010/11.

Do nowego zarządu, oprócz jego dotychczasowych członków, weszli: Tomasz Borczyński, jeden z najlepszych rozgrywających w historii gorzowskiej siatkówki, zawodnik Stilonu, a potem GTPS w latach 1992-1994, 1996-1998, 2001-2004 i 2007-2009, oraz Michał Wieczorek, trener siatkarskiej młodzieży i nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy nowych członków zarządu. Nawet nie spodziewałem, że się zgodzą. Myślę, że powoli odbudowujemy ten klub i powoli od tej II ligi będziemy szli w dobrym kierunku – powiedział dotychczasowy wiceprezes klubu, Zenon Michałowski.

Nie wiadomo jeszcze kto zostanie wybrany prezesem. Być może po czterech latach przerwy ster znów przejmie Michałowski. Decyzja zostanie podjęta na poniedziałkowym zebraniu nowego zarządu. Wyrazy uznania wobec poprzedniego składu zarządu złożył szef komisji rewizyjnej w GTPS, Józef Dudziak: Myślę, że gdyby nie ci panowie, siatkówki w Gorzowie dziś by nie było – stwierdził.Klub podjął również decyzję, po konsultacji z trenerem Radosławem Maciejewiczem, o rozwiązaniu umowy z Bartoszem Michalakiem. 19-letni przyjmujący przyszedł do GTPS z SMS Łódź i wystąpił w tym sezonie jedynie przeciwko MKS Kalisz.

* autorem jest Filip Górecki (gorzow24.pl)

 

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved