Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Alicja Wilk: Nikt nie ma patentu na wygrywanie

Alicja Wilk: Nikt nie ma patentu na wygrywanie

fot. archiwum

- Nie spodziewałyśmy się tego, że wygramy 3:0. W ogóle wygrana prawie nie wchodziła w grę - powiedziała po niespodziewanym zwycięstwie z Developresem Rzeszów siatkarka Karpat Krosno, Alicja Wilk.

W miniony weekend siatkarki Karpat Krosno sprawiły kolejną niespodziankę w II-ligowych rozgrywkach. Tym razem okazały się lepsze od faworyzowanego Developresu Rzeszów. – Nie spodziewałyśmy się tego, że wygramy 3:0. Liczyłyśmy, że może uda nam się ugrać cokolwiek, a w ogóle wygrana prawie nie wchodziła w grę. Jestem bardzo zadowolona z naszej gry i z wyniku – skomentowała na łamach serwisu nowiny24.pl zawodniczka zwycięskiej ekipy, Alicja Wilk.

Wcześniej krośnianki wykazały wyższość nad innym z faworytów grupy IV – Szóstką Biłgoraj. Dzięki wygranym nad wyżej notowanymi rywalkami krośnianki zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli i mają zaledwie jedno oczko straty do lidera z Rzeszowa. Jednak ostrożnie podchodzą do kolejnych pojedynków. – Każdy może wygrać z nami i my możemy wygrać z każdym. Nikt nie ma patentu na wygrywanie, choć życzę sobie i drużynie samych zwycięstw – mówi Wilk.

Alicja Wilk jednak nie dokończy sezonu w barwach Karpat, w zespole będzie grała tylko do końca bieżącego roku, a potem przenosi się do Stanów Zjednoczonych. – Będę się tam uczyć i grać w siatkówkę – twierdzi zawodniczka, która uważa, że wcale nie jest trudno załapać się na zagraniczne stypendium. – Trzeba przede wszystkim wykazać się dużą chęcią, trzeba dać coś z siebie, zdać kilka egzaminów językowych, poświęcić się trochę. Dla chcącego nic trudnego – kończy Wilk.źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved