Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jolanta Dolecka: Stać nas na awans do czwórki

Jolanta Dolecka: Stać nas na awans do czwórki

fot. archiwum

Siatkarze Politechniki Warszawskiej nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku sezonu. Przez ostatnie lata warszawski zespół borykał się z problemami i rywalami. - Nie ma porównania z ubiegłym sezonem - mówi zadowolona prezes klubu Jolanta Dolecka.

Drużyna wygrała czwarty mecz z rzędu – spodziewała się pani takiego początku sezonu?

Jolanta Dolecka: – Liczyłam na to pytanie, też bym je zadała. Ja wiedziałam, że to będzie dobry zespół, ci zawodnicy przecież nie od dzisiaj grają w siatkówkę na solidnym poziomie. Niesamowitą robotę wykonuje Fabian Drzyzga, który doszedł do zespołu, rozgrywa i stał się mózgiem drużyny. Między zawodnikami jest chemia, to jest prawdziwa drużyna. Już po Memoriale Zdzisława Ambroziaka wiedziałam, że ta drużyna będzie sprawiała niespodzianki – na pokonanie Jastrzębskiego Węgla nie liczyłam, ale na te trzy pozostałe zwycięstwa już tak.

Jakie stawiacie sobie cele po tak udanym początku?Przed sezonem liczyłam na dobrą grę i walkę o wygraną w każdym meczu. Ten cel utrzymujemy, choć apetyt rośnie w miarę jedzenia. Śmieję się, że mamy już tyle punktów, ilu często nie mieliśmy po dwóch rundach. Jesteśmy w czubie tabeli, ale to oczywiście nie oznacza, że będziemy mieć medal. Ale naprawdę wierzę w to, że jeśli utrzymamy tak dobrą formę, to stać nas na awans do czwórki.

Dobre wyniki przekładają się na sponsorów?

Udało nam się niedawno podpisać umowę z firmą LEK-AM, promujemy jeden z jej produktów. Prowadzimy też inne rozmowy ze sponsorami. Myślę, że na początku nowego roku będzie wiadomo, w którą stronę idzie ten zespół. Ale jest dużo lepiej niż w poprzednim sezonie, kiedy siatkarze zakładali koszulki z napisem „S.O.S.”. Jak przypomnę sobie zeszłoroczny listopad i porównam go z tym, to widzę, że nie ma porównania.

Rozmawiał: Łukasz Cegliński, więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved