Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Łukasik już zdolny do gry

Piotr Łukasik już zdolny do gry

fot. archiwum

Dobre wiadomości nadeszły z obozu AZS Olsztyn. Piotr Łukasik, który w lutym doznał bardzo poważnej kontuzji kolana i przeszedł operację, jest już gotowy do gry i może rozpocząć treningi i walkę o powrót do formy.

Przypomnijmy, że do urazu doszło podczas lutowego meczu olsztynian z AZS Politechniką Warszawską. Badania przeprowadzone u młodego przyjmującego wykazały zerwanie więzadła krzyżowego przedniego oraz uszkodzenie obu łąkotek w kolanie. Konieczne okazało się leczenie chirurgiczne. W minioną środę siatkarz udał się do Łodzi na badania do swojego lekarza prowadzącego i ten wydał korzystną dla niego opinię, leczenie zostało zakończone.

Jadąc do Łodzi liczyłem na słowa: zdolny do gry – przyznaje Piotr Łukasik.Jestem ogromnie szczęśliwy, bo słowa te zostały wypowiedziane przez mojego lekarza prowadzącego. Lekarz powiedział, że kolano jest stabilne, mięśnie są odpowiednio odbudowane, więc nie ma żadnych przeciwwskazań, abym wznowił treningi. Teraz czeka mnie ciężka praca nad formą siatkarską, ale najgorsze mam już za sobą. Jestem dobrej myśli! – mówi siatkarz.

źródło: indykpolazs.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved