Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Michał Doliński: Brakuje nam dotarcia

Michał Doliński: Brakuje nam dotarcia

fot. archiwum

- Możliwości zawodników są o wiele większe niż w poprzednim sezonie. To bardzo widać na treningach. Na razie jednak nie przekłada się to na mecze, bo przegraliśmy z rywalami, którzy są jak najbardziej w naszym zasięgu - mówi Michał Doliński.

W szeregach szczecinian przed sezonem doszło do sporych zmian kadrowych. Drużyna wydaje się być silniejsza. – Nasza kadra mocniejsza jest co najmniej dwa razy, mam na myśli dwóch środkowych, a sam fakt, że mamy trzynastu zawodników, już o czymś świadczy. Przypomnę, że poprzedni sezon kończyliśmy… w dziesiątkę – twierdzi rozgrywający.

KS Morze Bałtyk Szczecin, mimo dużych wzmocnień, pozostaje jak na razie bez zwycięstwa w lidze. – No tak to bywa, że czasami wszystko nie współgra od razu. Możliwości poszczególnych zawodników są o wiele większe niż w poprzednim sezonie. To bardzo widać na treningach. Na razie jednak nie przekłada się to na mecze, bo przegraliśmy z rywalami, którzy są jak najbardziej w naszym zasięgu – tłumaczy szczeciński zawodnik.

Przed sezonem większość ludzi związana z zespołem mówiła, że wszyscy rywale będą w jego zasięgu. – Po wynikach na pewno tego nie widać. Natomiast jeśli spojrzeć na umiejętności i parametry poszczególnych siatkarzy, to nie mamy naprawdę się czego wstydzić – dodaje Doliński.Oczekiwania od włodarzy i kibiców są jednak duże. Czego najbardziej brakuje drużynie według rozgrywającego? – Ja powiem inaczej. Ci chłopcy się ze sobą bardzo mało znają. Jednej grupie aklimatyzacja idzie szybciej, drudzy muszą się dotrzeć. Na dzień dzisiejszy tego dotarcia nam trochę brakuje. Brakuje nam też zgrania, tu chyba jest przyczyna. Może również sportowego zacięcia. Potencjał jest spory, wszystko w naszych głowach – kończy Michał Doliński.

źródło: gs24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved