Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Mariusz Bujek: Ciężko zapomnieć o takiej porażce

Mariusz Bujek: Ciężko zapomnieć o takiej porażce

fot. archiwum

Jedynka w tej kolejce rozegra bardzo ważny mecz z Wisłą Kraków. Po ostatniej sensacyjnej porażce z beniaminkiem z Torunia zespół z Aleksandrowa Łódzkiego czeka pojedynek z kolejną drużyną, która od tego sezonu występuje w pierwszej lidze kobiet.

Ciężko zapomnieć o takiej porażce. Drużyna z Torunia grała naprawdę bardzo dobrze, wręcz niesłychanie dobrze w obronie, my natomiast zagraliśmy niesamowicie słabo, jeszcze tak słabo nie graliśmy nigdy, nawet na treningu. Myślę jednak, że przez cały tydzień atmosfera się poprawiała i jesteśmy na dobrej drodze, żebyśmy zagrali bardzo dobry mecz i wrócili do swojej, dobrej siatkówki. – zapewnia Mariusz Bujek. Przygotowywaliśmy się do meczu jak zwykle, wydaje mi się, że tak właśnie trzeba. Traktuję tę porażkę w Toruniu jako wypadek przy pracy, który już się więcej nie powtórzy. W związku z tym nie będziemy niczego zmieniać, dopiero gdyby się to powtórzyło, to się nad tym zastanowię – dodaje szkoleniowiec Jedynki.

Jedynka nie przegrała jeszcze żadnego meczu na swoim terenie, co jak podkreśla Mariusz Bujek, może być ważnym elementem w tym spotkaniu:  – Na naszej hali bardzo dobrze nam się gra, mamy świetnych kibiców, którzy bardzo wspierają moje dziewczyny. Można to było zauważyć również w Toruniu, gdzie do końca wierzyli i byli z nami. Wiem, że mimo wszystko będzie to bardzo trudne spotkanie, bo na pewno Marcin Wojtowicz przygotował swój zespół bardzo dobrze do tego spotkanie, zarówno fizycznie, jak i taktycznie. Nie będzie nam łatwo, ale ja wierzę w swój zespół i wiem, że chce on zmazać plamę i udowodnić swoją wartość jako drużyna – zapewnia trener Jedynki.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved