Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Grzegorz Kosok: Czasem jeszcze odczuwam ból

Grzegorz Kosok: Czasem jeszcze odczuwam ból

fot. archiwum

- Staraliśmy się realizować wskazówki trenera, który mówił nam, aby skupić się tylko na swojej grze, na tym, co każdy z nas chce zrobić na boisku - mówił na łamach „Nowin" środkowy mistrzów Polski, po meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów.

Rzeszowianie zwyciężyli planowo – w trzech setach, lecz rywal szczególnie w końcówce drugiej partii dzielnie stawiał opór. – Rzeczywiście, mogliśmy zwyciężyć łatwiej, ale mogliśmy o te trzy punkty się też bardziej natrudzić. Byłoby łatwiej, gdybyśmy nie zrobili tylu błędów. Staraliśmy się realizować wskazówki trenera, który mówił nam, aby skupić się tylko na swojej grze, na tym, co każdy z nas chce zrobić na boisku – tłumaczył zawodnik.

W pierwszej kolejce Resovia pokonała w czterech setach francuską drużynę Arago de Sete. Jak rumuński zespół prezentował się na tle Francuzów? – To dwie różne drużyny i grając z nimi trzeba przyjąć trochę inny styl. Moim zdaniem zespół z Sete lepiej broni, zresztą ogólnie tak jest, że drużyny z Francji dobrze bronią. Remat prezentuje trochę inny styl – porównywał popularny „Kosa”.

Zespół z Podkarpacia nie ma teraz wiele czasu na odpoczynek – już w poniedziałek podopiecznych Andrzeja Kowala czeka trudny mecz w Bydgoszczy, z tamtejszą Delectą. – Liga jest prężna, praktycznie każdy może wygrać z każdym. Czeka nas ciężki mecz. Aby zdobyć punkty, trzeba się będzie mocno skoncentrować, zagrać na 100 procent. Naszym celem jest zwycięstwo za trzy punkty, postaramy się to zrealizować. Przed innymi spotkaniami, niezależnie z kim się gra, także trzeba się skoncentrować „na maksa” – stwierdził reprezentant Polski, który cały czas boryka się z niewielkimi problemami zdrowotnymi. – Na początku dokuczał mi ból w kolanach, cały sztab działa, aby minął. Czasem jeszcze odczuwam ból, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, dzięki czemu na treningach mogę dać z siebie więcej i podczas meczów także – zakończył Grzegorz Kosok.źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved