Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w zarządzie Lotosu Trefla Gdańsk

Zmiany w zarządzie Lotosu Trefla Gdańsk

fot. archiwum

Rada nadzorcza klubu Trefl Gdańsk SA podjęła decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Funkcję prezesa zarządu powierzono Piotrowi Należytemu, który zastąpił na tym stanowisku Kazimierza Wierzbickiego - nowego wiceprezesa zarządu.

Ustępujący ze stanowiska prezesa Kazimierz Wierzbicki pełnił będzie funkcję wiceprezesa zarządu, a jego zakres obowiązków będzie obejmował przede wszystkim obszar relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi i społecznymi spółki. Nadzór nad pionem sportowym pozostanie w gestii wiceprezesa Adama Okuniewskiego.

Piotr Należyty jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, a jego doświadczenie w obszarze biznesu sportowego obejmuje m.in. pracę na stanowiskach kierowniczych w klubach piłkarskiej Ekstraklasy – Wiśle Kraków i Piaście Gliwice. – Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie właściciele spółki. Pragnę podkreślić, że dołożę wszelkich starań, aby osiągnąć cele, które wspólnie z właścicielami określiliśmy. Dotyczą one przede wszystkim optymalizacji procesów marketingowych i sprzedażowych. Pozyskane dzięki temu środki finansowe zostaną zainwestowane w podniesienie poziomu sportowego drużyny, m.in. poprzez inwestycje w szkolenie. Gdańsk to duże i piękne miasto, które zasługuje na walkę o pierwszą czwórkę PlusLigi. Mam nadzieję, że wspólnie z kibicami i partnerami naszego klubu uda nam się osiągnąć ten cel w perspektywie trzech najbliższych lat – zadeklarował Prezes Piotr Należyty.

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved