Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Drugoligowa rewelacja z Międzyrzeca Podlaskiego

Drugoligowa rewelacja z Międzyrzeca Podlaskiego

fot. archiwum

Rewelacyjny beniaminek z Międzyrzeca Podlaskiego z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie II ligi mężczyzn. - Nie przypuszczałem, że po trzech kolejkach będziemy liderem - mówi Wojciech Więckowski, prezes Trójki.

Zespół prowadzony przez trenera Marcina Śliwę zdobył już dziewięć punktów za sprawą trzech wygranych po 3:1 z Żyradowianką Żyrardów, UMKS MOS Wola Warszawa i Centrum Augustów. – W klubie panuje euforia z dotychczasowych osiągnięć. Kibice, przychylni drużynie, cieszą się razem z nami. Z kolei ci bardziej krytyczni twierdzą, że jesteśmy tak wysoko, ponieważ mieliśmy łatwych rywali – tłumaczy prezes.

Patrząc na tabelę, zespoły, z którymi Trójka już mierzyła swoje siły, plasują się od szóstego do dziewiątego miejsca. Prawdziwa próba mocy ma dopiero nadejść. W sobotę 3 listopada beniaminek zmierzy się w meczu na szczycie z wiceliderem AZS UWM Olsztyn.

Przed przystąpieniem do rozgrywek w roli beniaminka Trójka za cel postawiła sobie utrzymanie w II lidze. – Nic się nie zmieniło. Na pewno nie będziemy bić się o awans. Naszego sponsora, czyli Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski, nie stać na występy w I lidze – przekonuje prezes Trójki. I dodaje: – Na sukces pracuje cały zespół i to jest w tej chwili naszą siłą. Pojawili się nowi gracze, którzy bardzo szybko wkomponowali się w drużynę i wspólnie z pozostałymi kolegami tworzą zgrany kolektyw.Już w Olsztynie okaże się, na co naprawdę stać nas w tej lidze. Jeśli uda się wrócić z punktem lub punktami, wtedy będziemy mogli być z siebie w pełni zadowoleni – mówi trener Trójki Marcin Śliwa.

Więcej w Dzienniku Wschodnim

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved