Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > ZAKSA cieszy się z trzech punktów i martwi kontuzją Wiśniewskiego

ZAKSA cieszy się z trzech punktów i martwi kontuzją Wiśniewskiego

fot. archiwum

- Mają kilku zawodników z potencjałem na bycie wielkimi siatkarzami - mówi o ostatnich przeciwnikach w Lidze Mistrzów trener ZAKSY, Daniel Castellani. - My cieszymy się, że wracamy do domu z trzema punktami - dodaje argentyński szkoleniowiec.

Jeśli ktoś widział grę ZAKSY i sposób, w jaki zagrywali, to na pewno zdaje sobie sprawę, dlaczego nie byliśmy w stanie dziś sprawić niespodzianki. Mamy młodą drużynę, być może zbyt młodą na występy na tym poziomie. Mieliśmy ogromne problemy z przyjęciem zagrywki, w pewnym momencie nawet odbieraliśmy w czterech, ale to też nie pomagało przy ich zagrywce – mówił po spotkaniu trener serbskiego zespołu, Dusko Nikolić. Crvena Zvezda Belgrad nie miała żadnych argumentów, by nawiązać walkę z polskim zespołem.

Takie falowanie i proste błędy są zrozumiałe w przypadku tak młodego i niedoświadczonego zespołu jak Crvena Zvezda, mimo to uważam, że pokazali się z dobrej strony. Mają kilku zawodników z potencjałem na bycie wielkimi siatkarzami. My cieszymy się, że wracamy do domu z trzema punktami – skomentował spotkanie trener ZAKSY, Daniel Castellani.

Sporo niepokoju budzi wśród kędzierzyńskich kibiców kontuzja, jakiej doznał Łukasz Wiśniewski. Były gracz AZS Częstochowa zaczął udanie od bardzo efektownego ataku, niestety później doszło do fatalnie wyglądającej kontuzji. Środkowy przy próbie najścia do ataku złapał się za łydkę i upadł na boisko. Opuszczał je przy pomocy kolegów i fizjoterapeuty. 23-latek nie wrócił już do gry, a jego miejsce musiał zająć Gladyr. – Łukasz od razu po meczu pojechał na badania do szpitala. Za wcześnie, by oceniać na ile poważna jest ta kontuzja – mówił drugi trener ZAKSY Sebastian Świderski. Kłopoty Wiśniewskiego mogą budzić obawy, bo w szerokiej kadrze, poza dwójką podstawowych Gladyr-Możdżonek, jest jeszcze tylko 19-letni Maciej Polański.źródło: CEV, inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved