Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Problemy zdrowotne dwóch siatkarzy Czarnych

Problemy zdrowotne dwóch siatkarzy Czarnych

fot. archiwum

Kamil Gutkowski i Kacper Gonciarz nie uczestniczyli we wtorkowych zajęciach treningowych Czarnych Radom. Występ tych dwóch zawodników w najbliższym meczu ligowym w sobotę z Jadarem Siedlce stoi pod znakiem zapytania. Byłoby to spore osłabienie zespołu.

Podczas wtorkowych zajęć trenerzy Wojciech Stępień oraz Robert Prygiel głównie skupili swoją uwagę na atakach oraz grze w bloku. Niestety niepokojącą informacją jest zdrowie dwóch kluczowych siatkarzy Czarnych Radom. Podczas zajęć tylko rozgrzewkę przeprowadził Kamil Gutkowski, który narzeka na ból w w prawym kolanie. – U Kamila najprawdopodobniej doszło do zapalenia stawu kolanowego. Mogło to być spowodowane uderzeniem kolana o parkiet, wskutek czego powstała niewielka opuchlizna na kolanie przyjmującego Czarnych Radom. Dalsze dni pokażą jak bardzo poważny jest uraz siatkarza – powiedział fizjoterapeuta Czarnych Radom, Marcin Górka.

Kolejnym zawodnikiem, który również pauzował w treningach, był Kacper Gonciarz. Kacper z kolei narzeka na bóle w żebrach. W mojej opinii doszło do nadciągnięcia mięśni międzyżebrowych. Dziś Kacper pojechał do szpitala na szczegółowe badania, które wskażą dokładny stan zdrowia naszego rozgrywającego – dodaje Marcin Górka.

Przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę, 3 listopada Czarni Radom zmierzą się we własnej hali z drużyną Jadaru Siedlce.źródło: cozadzien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved