Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > PGE Skra bez Vincicia, ale z Zugajem w Lidze Mistrzów

PGE Skra bez Vincicia, ale z Zugajem w Lidze Mistrzów

fot. archiwum

Niespełna 20-letni Łukasz Zugaj, grający na co dzień w Młodej Lidze, znalazł się w kadrze PGE Skry Bełchatów na mecz z Tomisem Konstanca. Siatkarz, który nigdy nie grał w PlusLidze, dostanie być może szansę debiutu w Lidze Mistrzów.

Ostateczna decyzja zapadła w środę rano, tuż przed wyjazdem na lotnisko. Uraz nogi Dejana Vincicia okazał się zbyt poważny, by Słoweniec poleciał na drugie spotkanie Ligi Mistrzów. Sztab 7-krotnych mistrzów Polski podjął decyzję, by leczył się w Polsce. Jego miejsce zajął Łukasz Zugaj.

Pozyskany przed tym sezonem z Czarnych Radom rozgrywający, dotychczas grał tylko w Młodej PlusLidze. Jego umiejętności wysoko ocenia trener Jacek Nawrocki. Sam siatkarz, który za trzy miesiące skończy 20 lat, najbardziej obawia się… lotu do Bukaresztu.

Jeśli zagram w Konstancy, będę bardzo szczęśliwy. Jeśli nie – i tak się cieszę, że jestem z pierwszym zespołem. Wiadomość przyszła nagle, w poniedziałek. Byłem w małym szoku, ale oczywiście się cieszyłem. Jedynym problemem jest to, że boję się trochę latać. Lotu boję się chyba bardziej niż gry – przyznał oficjalnemu serwisowi Skry Łukasz Zugaj już na lotnisku Okęcie.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved