Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Mariusz Wiktorowicz: Przed nami bardzo ważny okres

Mariusz Wiktorowicz: Przed nami bardzo ważny okres

fot. Tomasz Tadrała

Siatkarki Chemika Police rozpoczęły w dniu wczorajszym przygotowania do arcyważnego ligowego spotkania z Eliteskami AZS UEK Kraków, które rozegrane zostanie w najbliższą sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Przed nami bardzo ważny okres. Zagramy praktycznie z samą czołówką ligi i naszym zadaniem będzie wywalczenie jak największej ilości punktów. Nas interesuje oczywiście tylko i wyłącznie komplet punktów, który w starciu z naszymi bezpośrednimi rywalami pozwoli nam zbudować psychologiczną przewagę – mówi Mariusz Wiktorowicz, szkoleniowiec Chemika Police.

Policzanki trenują dwa razy dziennie, pracując m.in. nad zagrywką i blokiem. Do tej pory to właśnie gra blokiem przynosiła wymierne korzyści drużynie prowadzonej przez Mariusza Wiktorowicza i Jakuba Kreboka.

Kluczem do sukcesu będzie nie tylko blok, ale również agresywna zagrywka, nad którą skrupulatnie pracujemy. Po każdym spotkaniu powtarzam zawodniczkom, że mamy jeszcze spore rezerwy w tym elemencie siatkarskiego rzemiosła – dodaje trener Chemika Police.Na środę zaplanowana została analiza video przeciwnika. – Dziewczyny będą miały okazję zobaczyć, które elementy gry w drużynie z Krakowa są wiodące, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. To czas, kiedy moje podopieczne dokładnie zapoznają się z rywalem – kończy Mariusz Wiktorowicz.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved