Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Janusz Bułkowski: Stawka jest wyrównana

Janusz Bułkowski: Stawka jest wyrównana

fot. archiwum

Po czterech kolejkach jedynym zespołem bez porażki w I lidze mężczyzn jest BBTS Bielsko-Biała. Janusz Bułkowski nie ukrywa zadowolenia. - Na pewno przed startem nie spodziewałem się takich wyników, które mogą tylko dobrze świadczyć o drużynie - mówi trener.

Zespół jest już poukładany. Bardzo cieszymy się z tego powodu i walczymy dalej – przyznaje Bułkowski. Bielszczanie stracili jeden punkt w meczu inauguracyjnej kolejki z KPS Jadarem Siedlce. – Był to początek i niektórzy gracze odczuwali jeszcze skutki kontuzji. Mimo wszystko za najtrudniejsze nasze dotychczasowe spotkanie uważam konfrontację ze Ślepskiem Suwałki. Choć wygraliśmy 3:0, to jednak trzeba było się mocno napracować – dodaje trener Bułkowski.

Trener BBTS-u spodziewał się, że rozgrywki pierwszej ligi będą emocjonujące, a mecze wyrównane. – Cały czas to powtarzam, że stawka jest bardzo wyrównana. Wszyscy skazywali Jaworzno na porażki, a w ostatniej kolejce zdobyło ono komplet punktów – mówi Janusz Bułkowski.

W piątej kolejce BBTS zagra w Kętach. – Nasze spotkanie z UMKS Kęczanin media już okrzyknęły derbowym pojedynkiem. Podchodzę do tego spokojnie. Na pewno nastawiamy się na walkę. Znamy tego rywala. Był u nas na turnieju i wiemy, że ten zespół wiele potrafi – powiedział trener Bułkowski (początek spotkania w sobotę o 18.00).O tym, jak wyrównana jest stawka drużyn, świadczył najlepiej ostatni mecz w Siedlcach, w którym KPS Jadar pokonał KS Campera Wyszków 3:2, a w tie-breaku było 19:17. – Walka toczy się w każdym meczu. Nie wolno ani na chwilę tracić koncentracji. Mieliśmy piłki meczowe. Wielka szkoda straconej szansy. Ale cóż, walczymy dalej. Teraz naszym rywalem będzie Ślepsk. Oczywiście gramy o zwycięstwo – mówi trener wyszkowskiej drużyny, Jan Such.

Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved