Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Golec: Głód zwycięstwa został zaspokojony

Dominika Golec: Głód zwycięstwa został zaspokojony

fot. archiwum

- Mam nadzieję, że po tej wygranej będzie już tylko lepiej! Wreszcie treningi zaczęły przekładać się na grę. Było to widać w spotkaniu z Piłą - powiedziała po pierwszej wygranej Budowlanych Łódź w tym sezonie Dominika Golec.

Jak twoja noga? Kiedy wracasz do gry?

Dominika Golec: – Jest już lepiej. Do gry wrócę na pewno nie wcześniej niż za dwa i pół tygodnia. Była mowa o miesiącu, ale dostałam zastrzyk i od jego podania muszą upłynąć prawie trzy tygodnie.

Trenujesz? Czy na razie nie jest to wskazane?– Tak, trenuję. Chociaż właściwie nie można nazwać tego co robię trenowaniem. Lepszym określeniem jest – rehabilituje się. Chodzę na treningi i wykonuję swoje ćwiczenia, żeby jakoś powoli wracać do gry.

Jak ocenisz spotkanie Budowlanych Łódź z PTPS Piła? Wreszcie zaspokoiłyście głód zwycięstwa?

Zdecydowanie! Głód zwycięstwa został zaspokojony. Wygrana z Piłą przyda się z takiego czysto psychologicznego punktu widzenia, ponieważ wreszcie nastąpiło przełamanie i odnieśliśmy zwycięstwo.

W drugim secie przy stanie 23:20 dla Piły z pewnością obawiałaś się, czy twoja drużyna w końcu przełamie się w tych nerwowych, końcowych partiach.

– Bardzo się cieszę, że udało im się wyciągnąć tego drugiego seta. Przyznam szczerze, że, obserwując to z boku zza bandy, drżałam!

Wyróżniłabyś którąś z łódzkich siatkarek? Czy w tym meczu była liderka, która poprowadziła zespół do zwycięstwa?

– Myślę, że patrząc na całe spotkanie, to można by było każdą zawodniczkę wyróżnić. Cały zespół zagrał naprawdę bardzo dobrze w tym spotkaniu. Gratuluję Sylwii Pyci, która zagrała bardzo dobrze. Otrzymała statuetkę MVP. A Ola Kruk sprawiła sobie swoją grą urodzinowy prezent.

Czy wygrany mecz z pilankami będzie wstępem do dalszych sukcesów Budowlanych Łódź?

Mam nadzieję, że po tej wygranej będzie już tylko lepiej! Wreszcie treningi zaczęły przekładać się na grę. Było to widać w spotkaniu z Piłą. Liczę, że będzie tak dalej.

Rozmawiała: Agnieszka Rutkowska

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved