Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Milczarek: Każdy z ławki może zagrać. To jest nasza moc

Robert Milczarek: Każdy z ławki może zagrać. To jest nasza moc

fot. archiwum

Effector Kielce pewnie wywiózł trzy punkty z Olsztyna. Dobre opinie po tym meczu zebrał wybrany MVP Armando Danger. - Miejmy nadzieję, że z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej i pomoże nam wszystkim osiągnąć jakiś sukces - ocenił Robert Milczarek

Wywieźliście z Olsztyna komplet punktów. W waszej grze funkcjonowało prawie wszystko.

Robert Milczarek: No tak, myślę, że jako zespół zagraliśmy bardzo dobre zawody. Przełomowym momentem był pierwszy set, gdzie zespół z Olsztyna nam wyraźnie odskoczył. Do przerwy technicznej popełniliśmy aż sześć własnych błędów i grając tak dalej, na pewno nie wygralibyśmy tego spotkania. Zaczęliśmy szanować piłkę i staraliśmy się wyeliminować nasze proste błędy. Myślę, że to w głównej mierze pozwoliło nam te zawody wygrać.

W Olsztynie zagrałeś w wyjściowej szóstce. Czy to już na stałe?– Chciałbym bardzo. Tylko to pytanie trzeba kierować do trenera, bo to on ustala skład. Na treningach swoją postawą staram się udowadniać, że to miejsce w szóstce mi się należy. Aczkolwiek fajnie, że mamy równy zespół. Każdy, kto wchodzi z ławki, może zagrać. Myślę, że to jest mocą naszego zespołu.

Armando Danger – MVP spotkania zagrał jak przystało na atakującego, kończył trudne piłki, ale błędów też się nie ustrzegł.

– Na pewno cieszy postawa Armando. W ostatnich meczach bywało to różnie. Myślę, że jemu też potrzeba czasu. Liga polska nie jest łatwą ligą. On, z tego co wiem, miał trochę przerwy, nie grał. Widać, że mu tego ogrania brakuje. Miejmy nadzieję, że z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej i pomoże nam wszystkim osiągnąć jakiś sukces.

 

 

źródło: effectorkielce.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved