Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Martałek: Zabrakło koncentracji i dokładności

Monika Martałek: Zabrakło koncentracji i dokładności

fot. archiwum

- Zabrakło chyba trochę koncentracji i dokładności w tym, co robiłyśmy. Zabrakło tzw „zimnej głowy" i niestety przegrałyśmy - mówiła po porażce w Łodzi z Budowlanymi środkowa PTPS Piła, Monika Martałek. - Nie wiem, czym można to wytłumaczyć.

Po trzech wygranych w ORLEN Lidze zespół PTPS Piła znalazł w końcu swojego pogromcę. Podopieczne trenera Mirosława Zawieracza w Łodzi zaprezentowały się słabo i zasłużenie przegrały 0:3 z Budowlanymi. – Zawsze jedziemy na mecz po to, by zdobyć trzy punkty. Dzisiaj wyszło jak wyszło. Nie wiem, czym można to wytłumaczyć. Zabrakło chyba trochę koncentracji i dokładności w tym, co robiłyśmy. Zabrakło tzw „zimnej głowy” i niestety przegrałyśmy – szukała po meczu przyczyn porażki Monika Martałek, środkowa PTPS.

Łodzianki bardzo dobrze zagrały w tym meczu blokiem oraz w obronie. Wiele ataków pilanek było podbijanych i Budowlani mogli wyprowadzać skuteczne kontrataki. – Wszystko było omówione na odprawie przedmeczowej. Znałyśmy wszystkie ustawienia i ataki, to my zagrałyśmy zupełnie coś innego, niż miałyśmy zagrać – przyznaje środkowa pilskiego zespołu, twierdząc, że PTPS przegrał to spotkanie z własnej winy. – Nie wiem, czym to było spowodowane. Każda z nas chce zdobywać punkty, chcemy mieć ich jak najwięcej, ale wyraźnie nam się nie udawało. Każda z nas chciała wypaść w tym meczu jak najlepiej, ale nam to nie wyszło – dodała Monika Martałek.

Do tej pory grało nam się dobrze, odniosłyśmy trzy zwycięstwa. To nasza pierwsza porażka w tym sezonie. Cel mamy ustalony dosyć jasno i chcemy być na koniec sezonu jak najwyżej – zapowiada zawodniczka PTPS. Przed pilankami już w sobotę mecz we własnej hali z AZS Białystok.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved