Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Andrzej Stanulewicz nie jest już trenerem GTPS Gorzów Wielkopolski

Andrzej Stanulewicz nie jest już trenerem GTPS Gorzów Wielkopolski

fot. archiwum

Początek sezonu nie jest zbyt optymistyczny dla drużyny GTPS Gorzów Wielkopolski. Do tej pory udało im się wygrać tylko jedno z trzech rozegranych spotkań. Nie najlepsze rezultaty to jednak nie koniec. Z zespołem pożegnał się trener Andrzej Stanulewicz.

Szkoleniowiec zrezygnował z przyczyn osobistych. Jego następcą został Radosław Maciejewicz, który poprowadzi zespół w sobotnim meczu w Żaganiu.

Andrzej Stanulewicz złożył rezygnację wczoraj. Jak powiedział, bezpośrednią przyczyną nie są bynajmniej wyniki sportowe. – Złożyłem rezygnację z przyczyn osobistych. Tyle mogę na ten temat powiedzieć – poinformował Stanulewicz.

Jego następcą został były wieloletni gorzowski siatkarz Radosław Maciejewicz. Będzie to jego debiut, jeśli chodzi samodzielne prowadzenie zespołu. Dotychczas był on jedynie, jeszcze za czasów swojej gry, asystentem pierwszego szkoleniowca w GTPS. Po raz pierwszy w nowej roli wystąpi już w sobotę. Wówczas GTPS zmierzy się na wyjeździe z Sobieskim Arena Żagań.Stanulewicz objął zespół w sierpniu tego roku. Był to powrót po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Wcześniej 49-letni szkoleniowiec prowadził GTPS w latach 2005-2006 oraz 2010-2011.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved