Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Russell Holmes: Cel? Zwycięstwo w Rennes

Russell Holmes: Cel? Zwycięstwo w Rennes

fot. archiwum

Już tylko godziny zostały do rewanżowego spotkania Jastrzębskiego Węgla w Pucharze CEV. - Do tego meczu przygotowywaliśmy się jak do każdego innego - mówi amerykański środkowy Russell Holmes przed meczem z Rennes Volley 35.

Przed tygodniem jastrzębianie zrobili pierwszy krok do awansu do następnej rundy, pokonując w trzech setach francuski Rennes Volley 35. Rywale, szczególnie na własnym parkiecie, bywają bardzo groźni, tymczasem Russell Holmes uważa, że jego zespół stać na jeszcze lepszą grę. – Mamy nad czym pracować, dlatego zależy nam, aby to spotkanie pomogło nam w dochodzeniu do optymalnej dyspozycji. Jednocześnie chcemy osiągnąć cel wyprawy do Francji, jakim jest zwycięstwo w tym meczu – dodaje amerykański środkowy Jastrzębskiego Węgla. – Zakładam, że może to być ciężki teren, ale z tym należy liczyć się zawsze, gdy gra się na wyjazdach. Dlatego od aspektu technicznego ważniejsze będzie podejście mentalne – wyjaśnia Amerykanin.

Bierzemy pod uwagę, że może to być bardzo trudne i długie spotkanie, a w hali w Rennes gra się ciężko. Już w minioną środę mogliśmy się przekonać, że rywal nie jest drużyną siatkarskich atletów. Francuzi w swoich szeregach mają wielu zawodników, którzy grają sprytną i przebiegłą siatkówkę – tłumaczy szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, Lorenzo Bernardi. Niemniej to nas zespół jest faworytem tej konfrontacji i jedziemy do Francji z zamiarem wygrania drugiego meczu w Pucharze CEV – dodał Włoch.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved