Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Mirosław Przedpełski: Niczym nie handlowałem

Mirosław Przedpełski: Niczym nie handlowałem

fot. archiwum

- Nie oddałem dzikiej karty dla polskich siatkarek na Puchar Świata w zamian za stanowisko wiceszefa FIVB. To oszczerstwa, które uderzają nie tylko we mnie, ale i całą siatkówkę. Adamski powinien za to odpowiedzieć - mówi Sport.pl Mirosław Przedpełski.

Na czwartkowej konferencji były sekretarz generalny PZPS – Bogusław Adamski oskarżył prezesa Mirosława Przedpełskiego, że nie kupił dzikiej karty dla polskich siatkarek na Puchar Świata, oddając ją Włochom w zamian za wysokie stanowiska we władzach światowej federacji.

– Czuję się fatalnie, kiedy jeżdżąc po świecie, robiąc tak wiele dla polskiej siatkówki, wracam i muszę tłumaczyć się z oszczerstw człowieka, któremu stało się coś w głowę – mówi na łamach portalu Sport.pl prezes Przedpełski. – Niczym nie handlowałem, bo nie mam aż takiej mocy, poza tym dziką kartę przyznawano na ten turniej w 2011 r., a ja w prezydium FIVB byłem już rok wcześniej. Dodam też, że miałem zagwarantowaną pozycję wiceprezesa jako szef federacji, która organizuje najbliższe mistrzostwa świata.

– Jestem zażenowany – kończy Przedpełski.*Więcej przeczytasz na www.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved